Volkswagen Transporter Kombi 2.0 TDI L1H2 Trendline, 9 Persoons, trekhaak
425.000 km
2013
Automaat
Voertuignummer: 3600861
Video
Prijs
€ 3.250
BTW: BTW-voertuigSpecificaties
| Merk: | Volkswagen |
| Model: | Transporter |
| Type: | Kombi 2.0 TDI L1H2 Trendline, 9 Persoons, trekhaak |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Bouwjaar: | 2013 |
| Kilometerstand: | 425.000 km |
| Aantal deuren: | 4 |
| Vermogen: | 140 pk |
| Vermogen (kW): | 103 kW |
| Topsnelheid: | 166 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 13.1 sec |
| CO2 uitstoot: | 211 g/km |
| Massa: | 1876 kg |
| Max. trekgewicht: | 2500 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 300 cm |
| Laadvermogen: | 924 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 9 |
| Emissieklasse: | Euro 5 |
| Energielabel: | F |
| Verbruik stad: | 10.2 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 6.7 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 8 l/100km |
| Carrosserie: | Personenbus |
| Basiskleur: | Wit |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 17"""
Achterklep
Achterklep met ruit
Achterruitwisser
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airco
Airconditioning
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Automatisch dimmende binnenspiegel
Binnenspiegel automatisch dimmend
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Cruise control
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
ESP
Halogeen mistlampen
In hoogte verstelbare voorstoelen
Lichtmetalen wielen (17")
Mistlampen
Mistlampen adaptief
Mistlampen voor
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Parkeersensoren achter
Parkeersensoren voor
Regensensor
Ruitensproeiers verwarmbaar
Startblokkering
Tractie Controle Systeem (TCS)
Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Zijschuifdeur rechts
Mettler
Elektrisch-pakket
Licht en zicht-pakket
Ruitenwisser achter
Slecht-weer-pakket
Slecht-weer-pakket-2
Sperdifferentieel
Startonderbreker
Verwarmde buitenspiegels