Volkswagen TIGUAN 3x R-Line, massage stoelen, camera
35.578 km
2025
Automaat
Voertuignummer: 3576548
Video
Prijs
€ 19.950
BTW: BTW-voertuigSpecificaties
| Merk: | Volkswagen |
| Model: | Tiguan |
| Type: | 3x R-Line, massage stoelen, camera |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Bouwjaar: | 2025 |
| Kilometerstand: | 35.578 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 150 pk |
| Vermogen (kW): | 110 kW |
| Aantal versnellingen: | 7 |
| Massa: | 1608 kg |
| Max. trekgewicht: | 2000 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Laadvermogen: | 632 kg |
| Emissieklasse: | Euro 6 |
| Bekleding: | Half leder / stof |
| Carrosserie: | SUV |
| Basiskleur: | Grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Duits voertuig, papieren compleet.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
Achterbank in delen neerklapbaar
Achteruitrijcamera
Airbag
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) side
Airbag(s) side voor
Airco
Airco automatisch
Airconditioning
Alarm
Alarmsysteem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Armsteun achter
Armsteun voor
Audioinstallatie met CD-speler
Audio-navigatie
Audio-navigatie full map
Automatisch dimmende binnenspiegel
Autotelefoonvoorbereiding
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Binnenspiegel automatisch dimmend
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Buitenspiegels verwarmbaar
Bumpers in carrosseriekleur
Centrale deurvergrendeling
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Cruise control
Dakrails
Dubbele airbag
DVD speler
Electronic Brake Distribution (EBD)
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen
Elektronische climate control
Elektronische remkrachtverdeling
ESP
Extra getint glas
Getint glas
Hoofdsteunen achter
Hoofdsteunen voor
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
Lederen bekleding
Lederen stuurwiel
Lichtmetalen velgen
Lichtmetalen wielen
Lichtmetalen wielen (19")
Metallic lak
Mistlampen
Mistlampen voor
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Radio CD-speler
Regensensor
Sportstoelen
Startblokkering
Stuurbekrachtiging
Stuurwiel multifunctioneel
Toerenteller
Tractie Controle Systeem (TCS)
Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel
Verstelbare stuurkolom
Lichtmetalen velgen 19''
Massagestoelen
Mettler
Middenarmsteun achter
Middenarmsteun voor
Multifunctioneel stuurwiel
Parkeersensoren achter
Parkeersensoren voor
Radio/CD speler
Startonderbreker
Stoelen met massagefunctie
Telefoonvoorbereiding
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Zij-airbags