Volkswagen Tiguan 1.4 TSI eHybrid R-Line , 360 camera, trekhaak, memory seats
151.000 km
2021
Automaat
Voertuignummer: 3595830
Video
Prijs
€ 20.950
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Volkswagen |
| Model: | Tiguan |
| Type: | 1.4 TSI eHybrid R-Line , 360 camera, trekhaak, memory seats |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Bouwjaar: | 2021 |
| Kilometerstand: | 151.000 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 265 pk |
| Vermogen (kW): | 195 kW |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Topsnelheid: | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 7.5 sec |
| CO2 uitstoot: | 35 g/km |
| Massa: | 1719 kg |
| Max. trekgewicht: | 1800 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Lengte: | 451 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Hoogte: | 167 cm |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Laadvermogen: | 631 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 6 |
| Energielabel: | A |
| Gemiddeld verbruik: | 1.7 l/100km |
| Interieurkleur: | Zwart |
| Bekleding: | Half leder / alcantara |
| Carrosserie: | SUV |
| Basiskleur: | Wit |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Kenteken papieren compleet Moldavië.
Moldova license plate, papers complete.
Moldova license plate, papers complete.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 19"""
Aanhanger-assistent
Accident Avoidance System
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank verstelbaar
Achteropkomend verkeer waarschuwing
Achteruitrijcamera
Adaptief Demping Systeem (ADS)
Adaptief schokdempingssysteem
Adaptieve grootlichtassistent
Adaptive cruise control
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) knie
Airbag(s) side achter
Airbag(s) side voor
Airco automatisch
Airco separaat achter
Airconditioning achter
Alarmsysteem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Automatisch dimmende binnenspiegel
Automatische parkeerassistent
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Bagageafdekking
Bagagedek
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bochtenverlichting
Boordcomputer
Bots waarschuwing systeem
Botspreventiesysteem
Botswaarschuwingsysteem
Brake Assist System
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels met verlichting
Buitenspiegels verwarmbaar
Chroom delen exterieur
Climate control
Comfortstoel(en)
Comfortstoelen
Connected services
Cruise control adaptief met Stop&Go
DAB-ontvanger
Dakrails
Dakspoiler
Dodehoeksignalering
Draadloos opladen mobiele telefoon
Draadloze telefoonlader
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare achterklep
Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
Elektrisch bedienbare ramen achter
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Elektrisch uitklapbare trekhaak
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
ESP
Extra getint glas
Getint glas
Grootlicht-assistent
Grootlichtassistent
Head-up display
Hill hold-functie
Hill-hold control
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Hoofdsteunen actief
In hoogte verstelbare voorstoelen
Keyless entry
Keyless start
Knieairbags
Koplampen adaptief
LED achterlichten
LED koplampen
Lederen stuurwiel
Lederen versnellingspook
Lendesteunen
Lendesteunen (verstelbaar)
Lichtmetalen wielen (19")
Matrix LED koplampen
Middenarmsteun voor
Mistlampen voor
Multifunctioneel stuurwiel
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem
Noodremassistentie
Oplaadmogelijkheid
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Parkeersensoren achter
Parkeersensoren voor
Radio
R-Line Exterieur
Radio met DAB
Regensensor
Rijstrooksensor
Rijstrooksensor met correctie
Rondomzicht camera
Rondomzichtcamera
Ruitensproeiers verwarmbaar
Schakelflippers
Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Sportonderstel
Sportstuur
Sportstuurwiel
Spraakbediening
Start/stop systeem
Start/stopsysteem
Startblokkering
Startonderbreker
Stoelverwarming voor
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Stuurhulp
Stuurwiel multifunctioneel
Tractie Controle Systeem (TCS)
Trekhaak elektrisch uitklapbaar
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Vervolgbotsing preventie
Verwarmde voorruit
Volledig digitaal instrumentenpaneel
Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Warmtewerende voorruit
Mettler
Assistentie Pakket
Trailer-pakket
Winter-pakket
Bots herkenning en activatie
Dodehoek detector
Parkeer-assistent
Stuurwiel verwarmd
Stuurwielverwarming
Systeem voor het voorkomen van vervolgbotsingen
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Uitwijk assistent
Verkeersbordenherkenning
Vermoeidheidsherkenning
Verstelbaar stuurwiel
Verstelbare achterbank
Verwarmde buitenspiegels
Verwarmde voorstoelen
Voorruitverwarming
Voorstoelen verwarmd
Waarschuwing achteropkomend verkeer
Warmtewerend glas
Winterpakket
Zij-airbags achter