Volkswagen POLO 1.4 TSI GTI / AUTOMAAT
228.691 km
2011
Automaat
Voertuignummer: 3610230
Video
Prijs
€ 4.950
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Volkswagen |
| Model: | Polo |
| Type: | 1.4 TSI GTI / AUTOMAAT |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Bouwjaar: | 2011 |
| Kilometerstand: | 228.691 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 180 pk |
| Vermogen (kW): | 132 kW |
| Topsnelheid: | 229 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 6.9 sec |
| CO2 uitstoot: | 139 g/km |
| Massa: | 1169 kg |
| Max. trekgewicht: | 1200 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Laadvermogen: | 511 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 5 |
| Energielabel: | C |
| Verbruik stad: | 7.5 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 5.1 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 5.9 l/100km |
| Kenteken: | GKR21K |
| VIN: | WVWZZZ6RZCY525152 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Nee |
Opmerkingen
Motor loopt wat onregelmatig bij koude motor.
Auto rijdt en schakelt verder goed.
The engine does not run smoothly when cold.
The car drives and shifts well.
Auto rijdt en schakelt verder goed.
The engine does not run smoothly when cold.
The car drives and shifts well.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 17"""
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterspoiler
Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) side voor
Anti Blokkeer Systeem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti Slip Control
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Automatisch dimmende binnenspiegel
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Binnenspiegel automatisch dimmend
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Buitenspiegels verwarmbaar
Bumpers in carrosseriekleur
Centrale deurvergrendeling
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Climate control
Cruise control
Electronic Brake Distribution
Electronic climate controle
Electronic Stability Program
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen achter
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
ESP
Halogeen mistlampen
In hoogte verstelbare voorstoelen
LED dagrijverlichting
Lederen versnellingspook
Lichtmetalen wielen (17")
Mistlampen
Parkeersensor achter
Parkeersensoren achter
Radio met MP3 ondersteuning
Radio-CD/MP3 speler
Radio/CD speler
Regensensor
Side-skirts
Sideskirts
Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Sperdifferentieel
Sportonderstel
Sportstuur
Startblokkering
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Tractie Controle Systeem (TCS)
Voor-en achterspoiler
Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Licht en zicht-pakket
Sportstuurwiel
Startonderbreker
Verwarmde buitenspiegels
Voorspoiler
Zij-airbags voor