Volkswagen Polo 1.0 Comfortline Business R, Navi, BEATS Audio
75.113 km
2017
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3191230
Video
Prijs
€ 6.950
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Volkswagen |
| Model: | Polo |
| Type: | 1.0 Comfortline Business R, Navi, BEATS Audio |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2017 |
| Kilometerstand: | 75.113 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 75 pk |
| Vermogen (kW): | 55 kW |
| Aantal versnellingen: | 5 |
| Topsnelheid: | 173 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 14.3 sec |
| CO2 uitstoot: | 110 g/km |
| Massa: | 1005 kg |
| Max. trekgewicht: | 800 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Laadvermogen: | 575 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 6 |
| Energielabel: | C |
| Gemiddeld verbruik: | 4.7 l/100km |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Zwart |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Let op: Voertuig heeft voorschade gehad en is deels hersteld.
De voorschade is gerepareerd en hersteld, airbags nog niet.
Voertuig heeft Nederlandse export papieren dus is dus al een uitvoer voertuig.
Kenteken: Z-213-DB
In Nederland wokmelding.
Please note: The vehicle sustained front damage and has been partially repaired.
The front damage has been repaired, but the airbags have not yet.
The vehicle has Dutch export papers, so it is already an export vehicle.
License plate: Z-213-DB
WOK notification in the Netherlands
De voorschade is gerepareerd en hersteld, airbags nog niet.
Voertuig heeft Nederlandse export papieren dus is dus al een uitvoer voertuig.
Kenteken: Z-213-DB
In Nederland wokmelding.
Please note: The vehicle sustained front damage and has been partially repaired.
The front damage has been repaired, but the airbags have not yet.
The vehicle has Dutch export papers, so it is already an export vehicle.
License plate: Z-213-DB
WOK notification in the Netherlands
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 17"""
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterspoiler
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airco
Airco automatisch
Airconditioning
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Audio installatie
Audio installatie premium
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Boordcomputer
Brake Assist System
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Buitenspiegels verwarmbaar
Carkit
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Cruise control
DAB-ontvanger
Dakspoiler
Electronic Brake Distribution (EBD)
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen achter
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
Elektronische remkrachtverdeling
ESP
Extra getint glas
Getint glas
Hill hold-functie
Hill-hold control
Hoofdairbags voor
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
In hoogte verstelbare voorstoelen
Kleur zwart
Lederen stuurwiel
Lederen versnellingspook
Lichtmetalen wielen (17")
Middenarmsteun voor
Mistlampen
Mistlampen adaptief
Multifunctioneel lederen stuurwiel
Multifunctioneel stuurwiel
Multimedia-voorbereiding
Navigatie full map
Navigatie-systeem full map
Navigatiesysteem
Noodremassistentie
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Parkeersensoren achter
Parkeersensoren voor
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Regensensor
R-Line Exterieur
Radio
Radio met DAB
Ruitensproeiers verwarmbaar
Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Sperdifferentieel
Spraakbediening
Start/stop systeem
Startblokkering
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Telefoonintegratie premium
Tractie Controle Systeem (TCS)
Vervolgbotsing preventie
Verwarmde voorstoelen
Voor-en achterspoiler
Voorstoelen verwarmd
Warmtewerend glas
Mettler
Executive Plus-pakket
Start/stopsysteem
Startonderbreker
Stoelverwarming voor
Systeem voor het voorkomen van vervolgbotsingen
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Voorspoiler
Zij-airbags voor