Volkswagen Passat Variant 1.8 TFSI Trendline, trekhaak, airco, navigatie, cruise control
282.586 km
2009
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3536474
Video
Prijs
€ 950
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Volkswagen |
| Model: | Passat |
| Type: | Variant 1.8 TFSI Trendline, trekhaak, airco, navigatie, cruise control |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2009 |
| Kilometerstand: | 282.586 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 161 pk |
| Vermogen (kW): | 118 kW |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Topsnelheid: | 217 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 8.6 sec |
| CO2 uitstoot: | 186 g/km |
| Massa: | 1434 kg |
| Max. trekgewicht: | 1500 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 271 cm |
| Laadvermogen: | 696 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 4 |
| Energielabel: | C |
| Verbruik stad: | 10.6 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 6.2 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 7.8 l/100km |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| Basiskleur: | Zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Motor schade, Distributieriem gesprongen.
Engine damage, Timing belt snapped
Engine damage, Timing belt snapped
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 16"""
Achterbank in delen neerklapbaar
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airco
Airco automatisch
Airconditioning
Alarmsysteem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Armsteun achter
Armsteun voor
Audio-navigatie full map
Audio-navigatiesysteem
Automatisch dimmende binnenspiegel
Automatisch dimmende buitenspiegels
Automatische dimlichten
Autotelefoonvoorbereiding
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Boordcomputer
Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Buitenspiegels met verlichting
Buitenspiegels verwarmbaar
Bumpers in carrosseriekleur
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Cruise control
Dakrails
Dimlichten automatisch
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
ESP
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Hoofdsteunen achter
Hoofdsteunen actief
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
Lederen stuurwiel
Lederen versnellingspook
Lichtmetalen wielen (16")
Middenarmsteun achter
Middenarmsteun voor
Mistlampen voor
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem
Navigatie-systeem
Navigatie-systeem full map + hard disk
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Parkeersensor voor en achter
Radio-CD/MP3 speler
Ruitensproeiers verwarmbaar
Startblokkering
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Tractie Controle Systeem (TCS)
Warmtewerend glas
Mettler
Executive Plus-pakket
Executive-pakket
Licht en zicht-pakket
Parkeersensoren achter
Parkeersensoren voor
Parkeersensoren voor en achter
Radio
Radio met MP3 ondersteuning
Radio/CD speler
Secure-pakket
Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Sperdifferentieel
Startonderbreker
Telefoonvoorbereiding
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Winter-pakket
Winterpakket
Zij-airbags voor