Volkswagen ID.3 Pro S 77 kWh, navigatie, camera, stuurwiel verwarming
43.427 km
2023
Automaat
Voertuignummer: 3590361
Prijs
€ 14.950
BTW: BTW-voertuigSpecificaties
| Merk: | Volkswagen |
| Model: | ID.3 |
| Type: | Pro S 77 kWh, navigatie, camera, stuurwiel verwarming |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Bouwjaar: | 2023 |
| Kilometerstand: | 43.427 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 204 pk |
| Vermogen (kW): | 150 kW |
| Topsnelheid: | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 7.9 sec |
| Actieradius: | 553 km |
| Massa: | 1828 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Lengte: | 426 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Hoogte: | 157 cm |
| Wielbasis: | 277 cm |
| Laadvermogen: | 472 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Energielabel: | A |
| Bekleding: | Velours |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Wit |
| Onderhoudsboekjes: | Dealer |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Voertuig is verrijdbaar.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 19"""
Accident Avoidance System
Achterbank in delen neerklapbaar
Achteruitrijcamera
Adaptieve grootlichtassistent
Adaptive cruise control
Afwijkende dakkleur
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airco automatisch
Alarmsysteem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Armsteun achter
Armsteun voor
Automatisch dimmende binnenspiegel
Automatische parkeerassistent
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bots herkenning en activatie
Bots waarschuwing systeem
Botspreventiesysteem
Botswaarschuwingsysteem
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Carkit
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Connected services
Cruise control adaptief
Cruise control adaptief met Stop&Go
DAB-ontvanger
Dodehoek detector
Dodehoeksignalering
Draadloos opladen mobiele telefoon
Draadloze telefoonlader
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen achter
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
ESP
Extra getint glas
File-assistent
Geluidwerend glas
Getint glas
Grootlicht-assistent
Grootlichtassistent
Hill hold-functie
Hill-hold control
Hoofdairbags
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
In hoogte verstelbare voorstoelen
Interieur voorverwarmingsinstallatie
Keyless entry
Keyless start
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
LED koplampen
Lederen stuurwiel
Lichtmetalen wielen (19")
Matrix LED koplampen
Middenarmsteun achter
Middenarmsteun voor
Multifunctioneel stuurwiel
Multimedia-voorbereiding
Navigatie full map
Navigatiesysteem
Oplaadmogelijkheid
Parkeer-assistent
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Parkeersensoren achter
Parkeersensoren voor
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Radio
Radio met DAB
Regensensor
Rijstrooksensor
Rijstrooksensor met correctie
Rondomzicht camera
Ruitensproeiers verwarmbaar
Sportonderstel
Spraakbediening
Startblokkering
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Stuurhulp
Stuurwiel multifunctioneel
Stuurwiel verwarmd
Telefoonintegratie premium
Velours bekleding
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Warmtewerende voorruit
Mettler
Assistentie Pakket
Assistentie Pakket Plus
Comfort-pakket
Design-pakket
Rondomzichtcamera
Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Sport Pakket
Sportpakket
Standkachel
Start/stopsysteem
Startonderbreker
Stuurwielverwarming
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Verkeersbordenherkenning
Vermoeidheidsherkenning
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Warmtewerend glas
Zij-airbags voor