Volkswagen ID.3 Pro S 77 kWh, memory seat, camera, keyless, head up display
21.940 km
2023
Automaat
Voertuignummer: 3553880
Video
Prijs
€ 18.950
BTW: BTW-voertuigSpecificaties
| Merk: | Volkswagen |
| Model: | ID.3 |
| Type: | Pro S 77 kWh, memory seat, camera, keyless, head up display |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Bouwjaar: | 2023 |
| Kilometerstand: | 21.940 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 204 pk |
| Vermogen (kW): | 150 kW |
| Topsnelheid: | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 8.2 sec |
| Actieradius: | 559 km |
| Massa: | 1833 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Lengte: | 426 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Hoogte: | 156 cm |
| Wielbasis: | 277 cm |
| Laadvermogen: | 447 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Energielabel: | A |
| Bekleding: | Half leder / alcantara |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Wit |
| Onderhoudsboekjes: | Dealer |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Voertuig is verrijdbaar.
Duits kenteken, papieren compleet.
Duits kenteken, papieren compleet.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 19"""
Accident Avoidance System
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank met armsteun
Achteruitrijcamera
Adaptive cruise control
Afwijkende dakkleur
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airco automatisch
Alarmsysteem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Armsteun achter
Armsteun voor
Audio installatie
Audio-navigatiesysteem
Automatisch dimmende binnenspiegel
Automatische parkeerassistent
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Bestuurdersstoel met massagefunctie
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bots herkenning en activatie
Botspreventiesysteem
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels met verlichting
Buitenspiegels verwarmbaar
Carkit
Climate control
Connected services
Cruise control adaptief
DAB-ontvanger
Draadloos opladen mobiele telefoon
Draadloze telefoonlader
Electronic climate controle
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugen
Ergonomische voorstoelen
ESP
Geluidwerend glas
Grootlicht-assistent
Grootlichtassistent
Head-up display
Hoofdairbags
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
In hoogte verstelbare voorstoelen
Keyless entry
Keyless start
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
LED koplampen
Lendesteunen
Lendesteunen (verstelbaar)
Lichtmetalen wielen (19")
Middenarmsteun achter
Middenarmsteun voor
Multifunctioneel stuurwiel
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem
Oplaadmogelijkheid
Parkeer-assistent
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Parkeersensoren achter
Parkeersensoren voor
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Radio
Radio met DAB
Regensensor
Rijstrooksensor met correctie
Skiluik
Spraakbediening
Startblokkering
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Stuurhulp
Stuurwiel multifunctioneel
Telefoonintegratie premium
Velours bekleding
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Verwarmde voorstoelen
Voorstoel(en) met massagefunctie
Warmtewerende voorruit
Mettler
Assistentie Pakket
Comfort-pakket
Interieur Style Pakket
Rijstrooksensor
Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Startonderbreker
Stoelverwarming voor
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Verkeersbordenherkenning
Vermoeidheidsherkenning
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Warmtewerend glas
Zij-airbags voor