Volkswagen ID.3 PRO First 58 kWh, camera, keyless, navigatie
81.104 km
2020
Automaat
Voertuignummer: 3571185
Video
Prijs
€ 9.995
BTW: BTW-voertuigSpecificaties
| Merk: | Volkswagen |
| Model: | ID.3 |
| Type: | PRO First 58 kWh, camera, keyless, navigatie |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Bouwjaar: | 2020 |
| Kilometerstand: | 81.104 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 204 pk |
| Vermogen (kW): | 150 kW |
| Topsnelheid: | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 7.3 sec |
| Actieradius: | 424 km |
| Massa: | 1694 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Lengte: | 426 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Hoogte: | 157 cm |
| Wielbasis: | 277 cm |
| Laadvermogen: | 566 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Nee |
Opmerkingen
Belgisch kenteken, papieren compleet.
Belgium car, papers complete.
Belgium car, papers complete.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
Accident Avoidance System
Achterbank neerklapbaar
Achteropkomend verkeer waarschuwing
Adaptive cruise control
Afwijkende dakkleur
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airco automatisch
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Bots waarschuwing systeem
Botspreventiesysteem
Botswaarschuwingsysteem
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Carkit
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Connected services
Cruise control adaptief met Stop&Go
DAB-ontvanger
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
ESP
Grootlicht-assistent
Grootlichtassistent
Hill hold-functie
Hill-hold control
Hoofdairbags
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Interieur voorverwarmingsinstallatie
Keyless start
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
LED koplampen
Lederen stuurwiel
Lichtmetalen wielen (19")
Middenarmsteun voor
Multifunctioneel stuurwiel
Multimedia-voorbereiding
Navigatie full map
Navigatiesysteem
Oplaadmogelijkheid
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Parkeersensoren achter
Parkeersensoren voor
Radio
Radio met DAB
Regensensor
Rijstrooksensor
Rijstrooksensor met correctie
Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Spraakbediening
Standkachel
Start/stopsysteem
Startblokkering
Startonderbreker
Stoelverwarming voor
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Stuurwiel multifunctioneel
Stuurwiel verwarmd
Telefoonintegratie premium
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Verwarmde voorstoelen
WiFi voorbereiding
Lichtmetalen velgen 19''
Stuurwielverwarming
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Verkeersbordenherkenning
Vermoeidheidsherkenning
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Waarschuwing achteropkomend verkeer
Zij-airbags voor