Volkswagen Golf 1.4 TSI Comfortline, clima, navigatie
278.000 km
2010
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3534937
Video
Prijs
€ 1.950
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Volkswagen |
| Model: | Golf |
| Type: | 1.4 TSI Comfortline, clima, navigatie |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2010 |
| Kilometerstand: | 278.000 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 122 pk |
| Vermogen (kW): | 90 kW |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Topsnelheid: | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 9.5 sec |
| CO2 uitstoot: | 144 g/km |
| Massa: | 1190 kg |
| Max. trekgewicht: | 1300 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 258 cm |
| Laadvermogen: | 630 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 5 |
| Energielabel: | B |
| Verbruik stad: | 8.2 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 5.1 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 6.2 l/100km |
| Interieurkleur: | Antraciet |
| Bekleding: | Stof |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Voertuig heeft binnen langs een brand gestaan met ramen open.
Start niet.
Start niet.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 17"""
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) knie
Airbag(s) side achter
Airbag(s) side voor
Alarmsysteem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Audioinstallatie met CD-wisselaar
Audio-navigatie full map
Audio-navigatiesysteem
Automatisch dimmende binnenspiegel
Automatische dimlichten
Automatische parkeerassistent
Autotelefoonvoorbereiding
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Bi-xenon verlichting
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bi-xenon koplampen
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Cruise control
Dimlichten automatisch
Electronic Brake Distribution (EBD)
Electronic climate controle
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
ESP
Extra getint glas
Getint glas
Halogeen mistlampen
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Houten versnellingspook
In hoogte verstelbare voorstoelen
Knieairbags
Koplampen met wis-was installatie
Lederen stuurwiel
Lederen versnellingspook
Lendesteunen
Lendesteunen (verstelbaar)
Lichtmetalen wielen (17")
Metallic lak
Middenarmsteun voor
Mistlampen
Mistlampen adaptief
Mistlampen voor
Multifunctioneel stuurwiel
Navigatiesysteem
Parkeer-assistent
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Regensensor
Ruitensproeiers verwarmbaar
Startblokkering
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Stuurwiel multifunctioneel
Tractie Controle Systeem (TCS)
Wis-/was installatie voor koplampen
Mettler
Advance-pakket
Dynamic-pakket
Executive Plus-pakket
Executive-pakket
Licht en zicht-pakket
Parkeer pakket
Radio/CD wisselaar
Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Startonderbreker
Telefoonvoorbereiding
Verwarmde buitenspiegels
Winter-pakket
Winterpakket
Zij-airbags achter