Volkswagen Crafter 50 2.0 TDI L3 DL BE TREKKER AIRCO
218.122 km
2020
Handgeschakeld
Voertuignummer: 2967303
Video
Prijs
€ 18.750
BTW: BTW-voertuigSpecificaties
| Merk: | Volkswagen |
| Model: | Crafter |
| Type: | 50 2.0 TDI L3 DL BE TREKKER AIRCO |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2020 |
| Kilometerstand: | 218.122 km |
| Aantal deuren: | 2 |
| Vermogen: | 177 pk |
| Vermogen (kW): | 130 kW |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| CO2 uitstoot: | 228 g/km |
| Massa: | 2260 kg |
| Max. trekgewicht: | 5700 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 364 cm |
| Laadvermogen: | 1406 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Emissieklasse: | Euro 6 |
| Verbruik stad: | 11.2 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 7.3 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 8.7 l/100km |
| Carrosserie: | Chassis cabine |
| Basiskleur: | Wit |
| Onderhoudsboekjes: | Dealer |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Nee |
Opmerkingen
Volkswagen Crafter BE TREKKER
Perfecte conditie!
Voor meer info telefonisch contact!
Gewichten / Weights:
Voertuig totaal / Vehicle
5000 kg
Compleet, together
8800 kg
as1
2200 kg
as2
3500 kg
Perfecte conditie!
Voor meer info telefonisch contact!
Gewichten / Weights:
Voertuig totaal / Vehicle
5000 kg
Compleet, together
8800 kg
as1
2200 kg
as2
3500 kg
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
Accident Avoidance System
Afdaal assistent
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) side voor
Airco
Airco automatisch
Airconditioning
Alarmsysteem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Automatische dimlichten
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Botspreventiesysteem
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Cruise control
DAB-ontvanger
Dimlichten automatisch
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
ESP
Hill Descent Control
Hill hold-functie
Hill-hold control
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
Lendesteunen
Lendesteunen (verstelbaar)
Middenarmsteun voor
Multifunctioneel stuurwiel
Multimedia-voorbereiding
Radio
Radio met DAB
Regensensor
Rijstrooksensor
Ruitensproeiers verwarmbaar
Snelwisselsysteem
Standkachel
Start/stop systeem
Startblokkering
Stuurwiel multifunctioneel
Tachograaf
Vervolgbotsing preventie
Verwarmde voorruit
Warmtewerend glas
extra luchtvering
Geveerde bestuurdersstoel
Lane assist
Line assist
luchtvering
Snelwissel
Vangmuilkoppeling
Vangmuilschotel
Audio-pakket
Comfort-pakket voorstoelen
Start/stopsysteem
Startonderbreker
Systeem voor het voorkomen van vervolgbotsingen
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Vangmuil
Verwarmde buitenspiegels
Voorruitverwarming
Zij-airbags voor