Suzuki Splash 1.0 VVT Exclusive EASSS, stoelverwarming, airco, trekhaak
98.677 km
2014
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3578132
Prijs
€ 2.250
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Suzuki |
| Model: | Splash |
| Type: | 1.0 VVT Exclusive EASSS, stoelverwarming, airco, trekhaak |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2014 |
| Kilometerstand: | 98.677 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 68 pk |
| Vermogen (kW): | 50 kW |
| Aantal versnellingen: | 5 |
| Topsnelheid: | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 14.7 sec |
| CO2 uitstoot: | 106 g/km |
| Massa: | 950 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 236 cm |
| Laadvermogen: | 535 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 5 |
| Energielabel: | B |
| Verbruik stad: | 5.3 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 4.2 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 4.6 l/100km |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Schade:
bumper voor
motorkap
achterklep
bumper achter
alle airbags oké
auto is verrijdbaar
chassis oké
motor loopt
recht op de wielen
bumper voor
motorkap
achterklep
bumper achter
alle airbags oké
auto is verrijdbaar
chassis oké
motor loopt
recht op de wielen
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 15"""
Achterbank in delen neerklapbaar
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airco
Airconditioning
Anti Blokkeer Systeem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Boordcomputer
Brake Assist System
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Electronic Brake Distribution
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
Extra getint glas
Getint glas
Halogeen mistlampen
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Lederen stuurwiel
Lichtmetalen wielen (15")
Mistlampen
Noodremassistentie
Radio met MP3 ondersteuning
Radio-CD/MP3 speler
Radio/CD speler
Start/stop systeem
Startblokkering
Mettler
Start/stopsysteem
Startonderbreker
Verwarmde buitenspiegels
Zij-airbags voor