Suzuki Jimny 1.3 JX 4WD
160.181 km
1999
Handgeschakeld
Voertuignummer: 1610817
Prijs
€ 8.950
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Suzuki |
| Model: | Jimny |
| Type: | 1.3 JX 4WD |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 1999 |
| Kilometerstand: | 160.181 km |
| Aantal deuren: | 3 |
| Vermogen: | 80 pk |
| Vermogen (kW): | 59 kW |
| Aantal versnellingen: | 5 |
| CO2 uitstoot: | 190 g/km |
| Massa: | 1000 kg |
| Max. trekgewicht: | 1100 kg |
| Assen aangedreven: | 2 |
| Lengte: | 363 cm |
| Breedte: | 160 cm |
| Hoogte: | 171 cm |
| Wielbasis: | 225 cm |
| Laadvermogen: | 420 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Emissieklasse: | Euro 2 |
| Verbruik stad: | 10.2 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 7.1 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 8.2 l/100km |
| Kenteken: | XXZP37 |
| Carrosserie: | Terreinwagen |
| Basiskleur: | Groen |
| Onderhoudsboekjes: | Dealer |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Nee |
Opmerkingen
Suzuki Jimny 1.3 JX 4WD.
Super mooie Suzuki Jimny. De auto bekeerd in nieuwstaat. Alleen het stuurwiel en de bestuurdersstoel hebben gebruikerssporen. Nergens rot of gaten auto is professioneel gerestaureerd en zit in een nieuwe bitak/underbody coating laag. De Jimny is verhoogt en klaar gemaakt voor de jacht.
Kleur is donker groen
Let op voertuig trilt regelmatig op het stuur tijdens het rijden. Dit staat bekend als 'dead wobble'
Super mooie Suzuki Jimny. De auto bekeerd in nieuwstaat. Alleen het stuurwiel en de bestuurdersstoel hebben gebruikerssporen. Nergens rot of gaten auto is professioneel gerestaureerd en zit in een nieuwe bitak/underbody coating laag. De Jimny is verhoogt en klaar gemaakt voor de jacht.
Kleur is donker groen
Let op voertuig trilt regelmatig op het stuur tijdens het rijden. Dit staat bekend als 'dead wobble'
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airco
Airconditioning
Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
Derde remlicht
Startblokkering
Startonderbreker