Subaru Forester 2.0 AWD 16V / Airco
357.522 km
2001
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3575710
Video
Prijs
€ 2.450
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Subaru |
| Model: | Forester |
| Type: | 2.0 AWD 16V / Airco |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2001 |
| Kilometerstand: | 357.522 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 125 pk |
| Vermogen (kW): | 92 kW |
| Aantal versnellingen: | 5 |
| Topsnelheid: | 179 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 10.7 sec |
| CO2 uitstoot: | 214 g/km |
| Massa: | 1320 kg |
| Max. trekgewicht: | 1500 kg |
| Assen aangedreven: | 2 |
| Wielbasis: | 253 cm |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 2 |
| Energielabel: | E |
| Verbruik stad: | 11.9 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 7.4 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 9 l/100km |
| Carrosserie: | SUV |
| Basiskleur: | Groen |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Schadevoertuig: | Nee |
Opmerkingen
Rondom gebruikerssporen
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
Achterbank in delen neerklapbaar
Afdekhoes
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) side voor
Airconditioning
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Dakrails
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
Getint glas
Hoofdsteunen voor
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
Koplampreiniging
Niveauregeling automatisch
Startblokkering
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging
Airco
Niveauregeling
Startonderbreker
Verstelbaar stuurwiel
Zij-airbags voor