Skoda Octavia Combi 1.6 TDI Greentech Ambition Businessline, trekhaak, Cruise control, Navigatie
186.108 km
2013
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3606418
Video
Prijs
€ 6.750
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Škoda |
| Model: | Octavia |
| Type: | Combi 1.6 TDI Greentech Ambition Businessline, trekhaak, Cruise control, Navigatie |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2013 |
| Kilometerstand: | 186.108 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 105 pk |
| Vermogen (kW): | 77 kW |
| Aantal versnellingen: | 5 |
| Topsnelheid: | 191 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 11.0 sec |
| CO2 uitstoot: | 99 g/km |
| Massa: | 1222 kg |
| Max. trekgewicht: | 1500 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 269 cm |
| Laadvermogen: | 670 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 5 |
| Energielabel: | A |
| Verbruik stad: | 4.6 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 3.3 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 3.8 l/100km |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| Basiskleur: | Grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Nee |
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 16"""
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) knie
Airbag(s) side achter
Airbag(s) side voor
Anti Blokkeer Systeem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti Slip Control
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Audio installatie premium
Audio-navigatie full map
Automatisch dimmende binnenspiegel
Automatische dimlichten
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Boordcomputer
Buitenspiegel elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Cruise control
DAB-ontvanger
Dakrails
Dimlichten automatisch
Electronic climate controle
Electronic Stability Program
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen achter
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
ESP
Extra getint glas
Getint glas
Halogeen mistlampen
Hill hold-functie
Hill-hold control
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Houten versnellingspook
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
In hoogte verstelbare voorstoelen
Knieairbags
Lederen stuurwiel
Lendesteunen
Lendesteunen (verstelbaar)
Lichtmetalen wielen (16")
Middenarmsteun voor
Mistlampen
Multifunctioneel stuurwiel
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem
Parkeersensor achter
Parkeersensoren achter
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Radio
Radio met DAB
Regensensor
Ruitensproeiers verwarmbaar
Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Startblokkering
Startonderbreker
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Stuurwiel multifunctioneel
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Tractie Controle Systeem (TCS)
Vermoeidheids herkenning
Vermoeidheidsherkenning
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Zij-airbags achter