Skoda Fabia Combi 1.4-16V Comfort, automaat
233.474 km
2003
Automaat
Voertuignummer: 3565038
Video
Prijs
€ 1.450
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Škoda |
| Model: | Fabia |
| Type: | Combi 1.4-16V Comfort, automaat |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Bouwjaar: | 2003 |
| Kilometerstand: | 233.474 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 75 pk |
| Vermogen (kW): | 55 kW |
| Aantal versnellingen: | 4 |
| Topsnelheid: | 169 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 17.3 sec |
| CO2 uitstoot: | 180 g/km |
| Massa: | 1105 kg |
| Max. trekgewicht: | 800 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 246 cm |
| Laadvermogen: | 540 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 3 |
| Energielabel: | D |
| Verbruik stad: | 10.3 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 6 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 7.5 l/100km |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| Basiskleur: | Grijs |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Lichte voorschade, koelers zijn ok.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 15"""
Achterbank in delen neerklapbaar
Airbag bestuurder
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Bagageafdekking
Bagagedek
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Boordcomputer
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Bumpers in carrosseriekleur
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Cruise control
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrische ramen voor
Getint glas
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
Lichtmetalen wielen (15")
Mica kleur
Mistlampen voor
Startblokkering
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging
Mettler
Mica lak
Startonderbreker
Verstelbaar stuurwiel