Skoda Fabia 1.2-12V Tour, airco, cruise control
195.329 km
2010
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3531291
Video
Prijs
€ 1.250
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Škoda |
| Model: | Fabia |
| Type: | 1.2-12V Tour, airco, cruise control |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2010 |
| Kilometerstand: | 195.329 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 69 pk |
| Vermogen (kW): | 51 kW |
| Aantal versnellingen: | 5 |
| Topsnelheid: | 163 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 14.9 sec |
| CO2 uitstoot: | 140 g/km |
| Massa: | 1010 kg |
| Max. trekgewicht: | 800 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 246 cm |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 4 |
| Energielabel: | C |
| Verbruik stad: | 7.7 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 4.9 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 5.9 l/100km |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Voorschade, koelers zijn ok.
Front damage, Radiator is ok.
Front damage, Radiator is ok.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 14"""
Achterbank in delen neerklapbaar
Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti Slip Control
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Bagageafdekking
Bagagedek
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale deurvergrendeling
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Climate control
Cruise control
Electronic climate controle
Electronic Stability Program
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen achter
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
ESP
Extra getint glas
Getint glas
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
Lichtmetalen wielen (14")
Middenarmsteun voor
Mistlampen voor
Radio CD-speler
Radio/CD speler
Startblokkering
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging
Tractie Controle Systeem (TCS)
Mettler
Safety-pakket
Startonderbreker
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Zij-airbags voor