Seat Ibiza ST 1.2 TSI FR Dynamic, Cruise control, PDC,
254.410 km
2014
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3546334
Video
Prijs
€ 2.650
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | SEAT |
| Model: | Ibiza |
| Type: | ST 1.2 TSI FR Dynamic, Cruise control, PDC, |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2014 |
| Kilometerstand: | 254.410 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 86 pk |
| Vermogen (kW): | 63 kW |
| Aantal versnellingen: | 5 |
| Topsnelheid: | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 11.7 sec |
| CO2 uitstoot: | 113 g/km |
| Massa: | 1050 kg |
| Max. trekgewicht: | 1000 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 5 |
| Energielabel: | B |
| Verbruik stad: | 5.9 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 4.3 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 4.9 l/100km |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| Basiskleur: | Zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 16"""
Achterbank in delen neerklapbaar
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) side voor
Anti Blokkeer Systeem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti Slip Control
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Automatisch dimmende binnenspiegel
Automatische dimlichten
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bi-xenon koplampen
Bi-xenon verlichting
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Buitentemperatuurmeter
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Cruise control
Dakrails
Dimlichten automatisch
Electronic climate controle
Electronic Stability Program
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
ESP
Extra getint glas
Getint glas
Houten versnellingspook
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
In hoogte verstelbare voorstoelen
Koplampen met wis-was installatie
LED dagrijverlichting
Lederen stuurwiel
Lichtmetalen wielen (16")
Mistlampen
Mistlampen adaptief
Multifunctioneel stuurwiel
Navigatie-systeem
Navigatiesysteem
Parkeersensor achter
Parkeersensoren achter
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Radio met MP3 ondersteuning
Radio-CD/MP3 speler
Radio/CD speler
Regensensor
Sportonderstel
Sportstoelen
Start/stop systeem
Start/stopsysteem
Startblokkering
Startonderbreker
Stuurwiel multifunctioneel
Tractie Controle Systeem (TCS)
Wis-/was installatie voor koplampen
Mettler
Technic-pakket
Verwarmde buitenspiegels
Zij-airbags voor