Seat ARONA 1.0 EcoTSI Style, keyless, navigatie
11.506 km
2024
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3565019
Video
Prijs
€ 11.250
BTW: BTW-voertuigSpecificaties
| Merk: | SEAT |
| Model: | Arona |
| Type: | 1.0 EcoTSI Style, keyless, navigatie |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2024 |
| Kilometerstand: | 11.506 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 116 pk |
| Vermogen (kW): | 85 kW |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Topsnelheid: | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 10.3 sec |
| Massa: | 1113 kg |
| Max. trekgewicht: | 1100 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 255 cm |
| Laadvermogen: | 507 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 6 |
| Energielabel: | C |
| Gemiddeld verbruik: | 5.6 l/100km |
| Bekleding: | Stof |
| Carrosserie: | SUV |
| Basiskleur: | Grijs |
| Aantal sleutels: | 3 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Seat ARONA 1.0 EcoTSI Style met rechter voor schade
Duits kenteken
German papers
Duits kenteken
German papers
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 17"""
Accident Avoidance System
Achterbank in delen neerklapbaar
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airco automatisch
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Automatisch dimmende binnenspiegel
Automatische dimlichten
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Boordcomputer
Bots waarschuwing systeem
Botspreventiesysteem
Botswaarschuwingsysteem
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Buitenspiegels verwarmbaar
Bumpers in carrosseriekleur
Carkit
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Comfortstoel(en)
Comfortstoelen
Connected services
Cruise control
DAB-ontvanger
Dakrails
Dimlichten automatisch
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
ESP
Hill hold-functie
Hill-hold control
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
In hoogte verstelbare voorstoelen
LED dagrijverlichting
LED koplampen
Lederen stuurwiel
Lichtmetalen wielen (17")
Middenarmsteun voor
Multifunctioneel lederen stuurwiel
Multifunctioneel stuurwiel
Multimedia-voorbereiding
Parkeersensor achter
Parkeersensoren achter
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Radio
Regensensor
Rijstrooksensor met correctie
Speciale kleur
Startblokkering
Stuurbekrachtiging
Telefoonintegratie premium
Vermoeidheids herkenning
Volledig digitaal instrumentenpaneel
Mettler
Radio met DAB
Rijstrooksensor
Startonderbreker
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Vermoeidheidsherkenning
Verwarmde buitenspiegels
Zij-airbags voor