Renault Scénic 1.6-16V Expression Luxe, airco, cruise control, automaat
218.265 km
2005
Automaat
Voertuignummer: 3539379
Video
Prijs
€ 1.750
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Renault |
| Model: | Scénic |
| Type: | 1.6-16V Expression Luxe, airco, cruise control, automaat |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Bouwjaar: | 2005 |
| Kilometerstand: | 218.265 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 113 pk |
| Vermogen (kW): | 83 kW |
| Topsnelheid: | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 14.3 sec |
| CO2 uitstoot: | 191 g/km |
| Massa: | 1345 kg |
| Max. trekgewicht: | 1300 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Laadvermogen: | 605 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 3 |
| Energielabel: | D |
| Verbruik stad: | 10.9 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 6.3 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 8 l/100km |
| Carrosserie: | MPV |
| Basiskleur: | Blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Rondom beschadigingen.
Motor en versnellingsbak zijn goed.
Motor en versnellingsbak zijn goed.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Audioinstallatie met CD-speler
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Buitenspiegels verwarmbaar
Bumpers in carrosseriekleur
Cd-wisselaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Cruise control
Electronic Brake Distribution (EBD)
Electronic climate controle
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen achter
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
ESP
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Hoofdsteunen achter
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
Mistlampen voor
Startblokkering
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging
Warmtewerend glas
Mettler
Radio/CD speler
Startonderbreker
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Zij-airbags voor