Renault Master T35 2.3 dCi L3 Energy EURO VI, Dhollandia laadklep, cruise control, airco
418.539 km
2017
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3532810
Prijs
€ 5.950
BTW: BTW-voertuigSpecificaties
| Merk: | Renault |
| Model: | Master |
| Type: | T35 2.3 dCi L3 Energy EURO VI, Dhollandia laadklep, cruise control, airco |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2017 |
| Kilometerstand: | 418.539 km |
| Aantal deuren: | 2 |
| Vermogen: | 146 pk |
| Vermogen (kW): | 107 kW |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| CO2 uitstoot: | 194 g/km |
| Massa: | 2775 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 433 cm |
| Laadvermogen: | 725 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Emissieklasse: | Euro 6 |
| Verbruik stad: | 7.9 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 7.1 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 7.5 l/100km |
| Carrosserie: | Chassis cabine |
| Basiskleur: | Wit |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
2 zitplaatsen rechtsvoor
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) side voor
Airco
Airco automatisch
Airconditioning
Anti Blokkeer Systeem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti Slip Control
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Automatische dimlichten
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Cruise control
DAB-ontvanger
Dimlichten automatisch
Electronic Stability Program
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
ESP
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
Multimedia-voorbereiding
Radio
Radio CD-speler
Regensensor
Startblokkering
Tractie Controle Systeem (TCS)
Mettler
Airco-pakket
Airco-pakket 2
Audio-pakket
Middenarmsteun voor
Pack Radio
Radio met DAB
Radio/CD speler
Startonderbreker
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Veiligheids-pakket
Verwarmde buitenspiegels
Zij-airbags voor