Renault Master Dubbellucht Bär Laadklep T35 2.3 dCi 165 L4 DL Energy
296.347 km
2022
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3527102
Prijs
€ 18.750
BTW: BTW-voertuigSpecificaties
| Merk: | Renault |
| Model: | Master |
| Type: | Dubbellucht Bär Laadklep T35 2.3 dCi 165 L4 DL Energy |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2022 |
| Kilometerstand: | 296.347 km |
| Aantal deuren: | 2 |
| Vermogen: | 163 pk |
| Vermogen (kW): | 120 kW |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Massa: | 2917 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 433 cm |
| Laadvermogen: | 583 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Emissieklasse: | Euro 6 |
| Gemiddeld verbruik: | 14 l/100km |
| Kenteken: | VTG51H |
| Carrosserie: | Chassis cabine |
| Basiskleur: | Wit |
| Onderhoudsboekjes: | Dealer |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Nee |
Opmerkingen
voorschade
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
2 zitplaatsen rechtsvoor
Accident Avoidance System
Adaptive cruise control
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) side voor
Airco
Airco automatisch
Airconditioning
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Automatische dimlichten
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Boordcomputer
Botspreventiesysteem
Brake Assist System
Carkit
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Comfortstoel(en)
Comfortstoelen
Cruise control
Cruise control adaptief met Stop&Go
DAB-ontvanger
Differentieel blokkering
Differentieelslot
Dimlichten automatisch
Draadloos opladen mobiele telefoon
Draadloze telefoonlader
Electronic Brake Distribution (EBD)
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
ESP
Halogeen mistlampen
Hill hold-functie
Hill-hold control
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
Keyless entry
Kunstlederen bekleding
LED dagrijverlichting
Lendesteunen
Lendesteunen (verstelbaar)
Metallic lak
Mistlampen
Mistlampen voor
Multifunctioneel stuurwiel
Multimedia-voorbereiding
Navigatie full map
Navigatie-systeem full map
Navigatiesysteem
Noodremassistentie
Passagiersstoel
Radio
Regensensor
Rijstrooksensor
Startblokkering
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Stuurhulp
Stuurwiel multifunctioneel
Telefoonintegratie premium
Tractie Controle Systeem (TCS)
Electrische achterklep
Elektrische laadbak
Laadklep
Driver Pack
Pack Medianav
Pack R-Link
Pack Securité
Radio met DAB
Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Start/stopsysteem
Startonderbreker
Verstelbaar stuurwiel
Zij-airbags voor