Renault Clio 1.3 TCe R.S. Line, Camera, Line assist
180.994 km
2019
Automaat
Voertuignummer: 3572816
Video
Prijs
€ 8.950
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Renault |
| Model: | Clio |
| Type: | 1.3 TCe R.S. Line, Camera, Line assist |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Bouwjaar: | 2019 |
| Kilometerstand: | 180.994 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 131 pk |
| Vermogen (kW): | 96 kW |
| Aantal versnellingen: | 7 |
| Topsnelheid: | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 9.0 sec |
| CO2 uitstoot: | 118 g/km |
| Massa: | 1133 kg |
| Max. trekgewicht: | 900 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 258 cm |
| Laadvermogen: | 540 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 6 |
| Energielabel: | D |
| Gemiddeld verbruik: | 6.7 l/100km |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Achterschade + zeer lichte voorschade.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 17"""
Accident Avoidance System
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterspoiler
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airco automatisch
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Automatisch dimmende binnenspiegel
Automatische dimlichten
Automatische parkeerassistent
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Botspreventiesysteem
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Buitenspiegels verwarmbaar
Carbonafwerking interieur
Carkit
Chroom delen exterieur
Climate control
Cruise control
DAB-ontvanger
Dimlichten automatisch
Dodehoek detector
Dodehoeksignalering
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen achter
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
ESP
Extra getint glas
Getint glas
Grootlicht-assistent
Grootlichtassistent
Hill hold-functie
Hill-hold control
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
In hoogte verstelbare voorstoelen
Keyless entry
Keyless start
Kunstlederen bekleding
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
LED koplampen
LED mistlampen
Lederen stuurwiel
Lichtmetalen wielen (17")
Middenarmsteun voor
Mistlampen
Multifunctioneel stuurwiel
Multimedia-voorbereiding
Navigatie full map
Navigatiesysteem
Parkeer-assistent
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Parkeersensoren achter
Parkeersensoren voor
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Radio
Regensensor
Rijstrooksensor met correctie
Rondomzicht camera
Sportstoelen
Startblokkering
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Stuurhulp
Stuurwiel multifunctioneel
Telefoonintegratie premium
Verkeersbord detectie
Mettler
Easy Life Pack
Radio met DAB
Rijstrooksensor
Rondomzichtcamera
Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Startonderbreker
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Verkeersbordenherkenning
Verwarmde buitenspiegels
Zij-airbags voor