Peugeot 308 SW 1.6 BlueHDI Blue Lease Pack, Navigatie, Cruise control, Airco
222.356 km
2015
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3609410
Video
Prijs
€ 2.450
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Peugeot |
| Model: | 308 |
| Type: | SW 1.6 BlueHDI Blue Lease Pack, Navigatie, Cruise control, Airco |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2015 |
| Kilometerstand: | 222.356 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 120 pk |
| Vermogen (kW): | 88 kW |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Topsnelheid: | 194 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 10.1 sec |
| CO2 uitstoot: | 82 g/km |
| Massa: | 1275 kg |
| Max. trekgewicht: | 1300 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 6 |
| Energielabel: | A |
| Verbruik stad: | 3.5 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 3 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 3.2 l/100km |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| Basiskleur: | Blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Tikkend geluid in motor.
Engine make ticking noise.
Engine make ticking noise.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 16"""
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Anti Blokkeer Systeem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti Slip Control
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Audio-navigatie full map
Automatisch dimmende binnenspiegel
Automatische dimlichten
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Binnenspiegel automatisch dimmend
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Cruise control
Dakrails
Dimlichten automatisch
Electronic Brake Distribution
Electronic climate controle
Electronic Stability Program
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
ESP
Hill hold-functie
Hill-hold control
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
In hoogte verstelbare voorstoelen
LED dagrijverlichting
Lederen stuurwiel
Lendesteunen
Lendesteunen (verstelbaar)
Lichtmetalen wielen (16")
Metallic lak
Middenarmsteun voor
Multifunctioneel stuurwiel
Navigatiesysteem
Parkeersensor achter
Regensensor
Startblokkering
Stuurwiel multifunctioneel
Tractie Controle Systeem (TCS)
Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Mettler
Parkeersensoren achter
Startonderbreker
Verwarmde buitenspiegels
Zij-airbags voor