Peugeot 308 1.6 VTi Active, clima, cruise control, automaat
144.623 km
2012
Automaat
Voertuignummer: 3585470
Video
Prijs
€ 3.450
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Peugeot |
| Model: | 308 |
| Type: | 1.6 VTi Active, clima, cruise control, automaat |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Bouwjaar: | 2012 |
| Kilometerstand: | 144.623 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 120 pk |
| Vermogen (kW): | 88 kW |
| Topsnelheid: | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 13.0 sec |
| CO2 uitstoot: | 159 g/km |
| Massa: | 1287 kg |
| Max. trekgewicht: | 1500 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 261 cm |
| Laadvermogen: | 548 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 5 |
| Energielabel: | C |
| Verbruik stad: | 9.5 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 5.4 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 6.9 l/100km |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Wit |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Schadevoertuig: | Nee |
Opmerkingen
Olie lampje brand, motor loopt verder goed
Oil light is on, engine runs OK
Oil light is on, engine runs OK
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 16"""
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Anti Blokkeer Systeem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti Slip Control
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Automatisch dimmende binnenspiegel
Automatische dimlichten
Binnenspiegel automatisch dimmend
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Cruise control
Dimlichten automatisch
Electronic climate controle
Electronic Stability Program
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen achter
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
ESP
Halogeen mistlampen
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
LED dagrijverlichting
Lederen stuurwiel
Lichtmetalen wielen (16")
Middenarmsteun voor
Mistlampen
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Parkeersensor voor en achter
Parkeersensoren achter
Parkeersensoren voor
Parkeersensoren voor en achter
Radio-CD/MP3 speler
Regensensor
Startblokkering
Tractie Controle Systeem (TCS)
Premium Plus-pakket
Radio met MP3 ondersteuning
Radio/CD speler
Startonderbreker
Verwarmde buitenspiegels
Zij-airbags voor