Peugeot 206 + 1.1 XR, trekhaak
145.515 km
2011
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3595883
Video
Prijs
€ 1.150
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Peugeot |
| Model: | 206 |
| Type: | + 1.1 XR, trekhaak |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2011 |
| Kilometerstand: | 145.515 km |
| Aantal deuren: | 3 |
| Vermogen: | 60 pk |
| Vermogen (kW): | 44 kW |
| Aantal versnellingen: | 5 |
| Topsnelheid: | 159 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 18.3 sec |
| CO2 uitstoot: | 133 g/km |
| Massa: | 905 kg |
| Max. trekgewicht: | 760 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 244 cm |
| Laadvermogen: | 456 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 5 |
| Energielabel: | C |
| Verbruik stad: | 7.8 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 4.6 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 5.8 l/100km |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Bumpers in carrosseriekleur
Centrale deurvergrendeling
Electronic Brake Distribution (EBD)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
Radio CD-speler
Startblokkering
Stuurbekrachtiging
Mettler
Radio/CD speler
Startonderbreker
Trekhaak