Opel Zafira Tourer 1.4 Cosmo, cruise control, trekhaak, stuurwiel verwarming
177.872 km
2012
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3533843
Video
Prijs
€ 3.950
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Opel |
| Model: | Zafira |
| Type: | Tourer 1.4 Cosmo, cruise control, trekhaak, stuurwiel verwarming |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2012 |
| Kilometerstand: | 177.872 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 140 pk |
| Vermogen (kW): | 103 kW |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Topsnelheid: | 202 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 10.7 sec |
| CO2 uitstoot: | 158 g/km |
| Massa: | 1564 kg |
| Max. trekgewicht: | 1250 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 276 cm |
| Laadvermogen: | 746 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 5 |
| Energielabel: | A |
| Verbruik stad: | 8.8 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 5.5 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 6.7 l/100km |
| Carrosserie: | MPV |
| Basiskleur: | Grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Schadevoertuig: | Nee |
Opmerkingen
Koppeling moet vervangen worden.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 17"""
Achterbank verstelbaar
Adaptief Demping Systeem (ADS)
Adaptief schokdempingssysteem
Anti Blokkeer Systeem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Bagageafdekking
Bagagedek
Bochtenverlichting
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Climate control
Comfortstoel(en)
Comfortstoelen
Cruise control
DAB-ontvanger
Dakrails
Electronic climate controle
Electronic Stability Program
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
ESP
Extra getint glas
Getint glas
Halogeen mistlampen
Hoofdsteunen actief
Koplampen adaptief
Lederen stuurwiel
Lichtmetalen wielen (17")
Middenarmsteun voor
Mistlampen
Mp3-speler
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Parkeersensor voor en achter
Parkeersensoren achter
Parkeersensoren voor
Parkeersensoren voor en achter
Radio CD-speler
Radio met DAB
Radio met MP3 ondersteuning
Radio/CD speler
Startblokkering
Startonderbreker
Stoelverwarming voor
Stuurwiel verwarmd
Trekhaak met afneembare kogel
Verwarmde voorstoelen
Voorstoelen verwarmd
Executive-pakket
Introductie Pakket
Stuurwielverwarming
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Verstelbare achterbank
Verwarmde buitenspiegels
Winter-pakket
Winterpakket