Opel Vectra GTS 1.8-16V Sport, airco, stoelverwarming
173.667 km
2006
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3545211
Prijs
€ 1.250
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Opel |
| Model: | Vectra |
| Type: | GTS 1.8-16V Sport, airco, stoelverwarming |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2006 |
| Kilometerstand: | 173.667 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 122 pk |
| Vermogen (kW): | 90 kW |
| Aantal versnellingen: | 5 |
| Topsnelheid: | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 11.2 sec |
| CO2 uitstoot: | 182 g/km |
| Massa: | 1293 kg |
| Max. trekgewicht: | 1300 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Laadvermogen: | 592 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 4 |
| Energielabel: | C |
| Verbruik stad: | 10.7 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 5.8 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 7.6 l/100km |
| Interieurkleur: | Zwart |
| Bekleding: | Leder |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Zwart |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Lichte schade, koppeling is versleten.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 17"""
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airco automatisch
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Audioinstallatie met CD-speler
Audioinstallatie met CD-wisselaar
Automatisch dimmende binnenspiegel
Automatische dimlichten
Binnenspiegel automatisch dimmend
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Climate control
Cruise control
Dimlichten automatisch
Electronic Brake Distribution (EBD)
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
ESP
Hoofdairbags voor
In hoogte verstelbare voorstoelen
Lederen bekleding
Lederen stuurwiel
Lederen versnellingspook
Lederen/stoffen bekleding
Lichtmetalen wielen (17")
Middenarmsteun voor
Mistlampen voor
Regensensor
Sportonderstel
Sportstoelen
Startblokkering
Verwarmde voorstoelen
Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Mettler
Licht-pakket
Radio/CD speler
Radio/CD wisselaar
Startonderbreker
Stoelverwarming voor
Stoffen bekleding
Verwarmde buitenspiegels
Zij-airbags voor