Opel Corsa 1.4-16V Design Edition, Cruise control, Airco, PDC
128.661 km
2017
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3605448
Video
Prijs
€ 7.950
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Opel |
| Model: | Corsa |
| Type: | 1.4-16V Design Edition, Cruise control, Airco, PDC |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2017 |
| Kilometerstand: | 128.661 km |
| Aantal deuren: | 3 |
| Vermogen: | 101 pk |
| Vermogen (kW): | 74 kW |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Topsnelheid: | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 11.9 sec |
| CO2 uitstoot: | 122 g/km |
| Massa: | 1137 kg |
| Max. trekgewicht: | 1150 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 251 cm |
| Laadvermogen: | 573 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 6 |
| Energielabel: | D |
| Verbruik stad: | 6.6 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 4.4 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 5.2 l/100km |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Nee |
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 15"""
"Lichtmetalen velgen 16"""
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Anti Blokkeer Systeem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Cruise control
Electronic climate controle
Electronic Stability Program
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
ESP
Extra getint glas
Getint glas
Halogeen mistlampen
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
In hoogte verstelbare voorstoelen
Lederen stuurwiel
Lichtmetalen wielen (15")
Lichtmetalen wielen (16")
Mistlampen
Multimedia-voorbereiding
Parkeersensor achter
Parkeersensoren achter
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Radio met MP3 ondersteuning
Radio-CD/MP3 speler
Radio/CD speler
Startblokkering
Startonderbreker
Stuur verstelbaar
Verstelbaar stuurwiel
Zij-airbags voor