Opel Corsa 1.2-16V Cosmo, fietsenrek
242.152 km
2009
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3573797
Video
Prijs
€ 1.250
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Opel |
| Model: | Corsa |
| Type: | 1.2-16V Cosmo, fietsenrek |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2009 |
| Kilometerstand: | 242.152 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 80 pk |
| Vermogen (kW): | 59 kW |
| Aantal versnellingen: | 5 |
| Topsnelheid: | 168 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 13.9 sec |
| CO2 uitstoot: | 146 g/km |
| Massa: | 1060 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 251 cm |
| Laadvermogen: | 545 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 4 |
| Energielabel: | C |
| Verbruik stad: | 8 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 5 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 6.1 l/100km |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Rondom schade, distributieketting is hoorbaar.
Damage around, timing chain is making noise.
Damage around, timing chain is making noise.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 16"""
Achterbank in delen neerklapbaar
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Automatisch dimmende binnenspiegel
Automatische dimlichten
Binnenspiegel automatisch dimmend
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Cruise control
Dimlichten automatisch
Electronic climate controle
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
ESP
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Lederen stuurwiel
Lichtmetalen wielen (16")
Metaal-/micakleur
Metallic lak
Mistlampen voor
Radio met MP3 ondersteuning
Radio-CD/MP3 speler
Radio/CD speler
Regensensor
Startblokkering
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Warmtewerende voorruit
Mettler
Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Startonderbreker
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Warmtewerend glas
Zij-airbags voor