Opel Combo 1.3 CDTi Comfort, airco, trekhaak
210.187 km
2008
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3584744
Video
Prijs
€ 1.350
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Opel |
| Model: | Combo |
| Type: | 1.3 CDTi Comfort, airco, trekhaak |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2008 |
| Kilometerstand: | 210.187 km |
| Aantal deuren: | 4 |
| Vermogen: | 75 pk |
| Vermogen (kW): | 55 kW |
| Aantal versnellingen: | 5 |
| Topsnelheid: | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 17.0 sec |
| Massa: | 1210 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 272 cm |
| Laadvermogen: | 500 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Emissieklasse: | Euro 4 |
| Gemiddeld verbruik: | 5.1 l/100km |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Basiskleur: | Zwart |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Nee |
Opmerkingen
Voertuig is gewrapt.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
Achterdeuren
Achterdeuren met ruiten
Achterruitverwarming
Achterruitwisser
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airco
Airconditioning
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Bagage-scheidingsnet
Bagagescheidingsnet
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Buitentemperatuurmeter
Bumpers in carrosseriekleur
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrische ramen voor
Getint glas
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
Radio met MP3 ondersteuning
Radio-CD/MP3 speler
Rubber mat in laadruimte
Startblokkering
Stuurbekrachtiging
Trekhaak
Zijschuifdeur rechts
Executive-pakket
Exterieur-pakket
Radio/CD speler
Ruitenwisser achter
Startonderbreker