Mitsubishi Space Star 1.2 Advance, camera, navigatie, cruise control
44.835 km
2019
Automaat
Voertuignummer: 3578554
Video
Prijs
€ 5.950
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Mitsubishi |
| Model: | Space Star |
| Type: | 1.2 Advance, camera, navigatie, cruise control |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Bouwjaar: | 2019 |
| Kilometerstand: | 44.835 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 80 pk |
| Vermogen (kW): | 59 kW |
| Topsnelheid: | 173 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 13.5 sec |
| CO2 uitstoot: | 114 g/km |
| Massa: | 880 kg |
| Max. trekgewicht: | 200 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 245 cm |
| Laadvermogen: | 490 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 6 |
| Energielabel: | D |
| Verbruik stad: | 5.4 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 4.8 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 5 l/100km |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
schade's
radiateur kapot
voorschade
deur voor
dorpel
alle airbags oké
auto is verrijdbaar
motor loopt
recht op de wielen
radiateur kapot
voorschade
deur voor
dorpel
alle airbags oké
auto is verrijdbaar
motor loopt
recht op de wielen
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 14"""
Achterbank in delen neerklapbaar
Achteropkomend verkeer waarschuwing
Achterspoiler
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airco automatisch
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Automatische dimlichten
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Bagageafdekking
Bagagedek
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Boordcomputer
Brake Assist System
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Bumpers in carrosseriekleur
Carkit
Climate control
Cruise control
DAB-ontvanger
Dimlichten automatisch
Electronic Brake Distribution (EBD)
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen achter
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
ESP
Extra getint glas
Getint glas
Hill hold-functie
Hill-hold control
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
In hoogte verstelbare voorstoelen
Keyless entry
Keyless start
LED achterlichten
Lederen stuurwiel
Lederen versnellingspook
Lichtmetalen wielen (14")
Middenarmsteun voor
Mistlampen voor
Multifunctioneel stuurwiel
Multimedia-voorbereiding
Navigatie full map
Navigatiesysteem
Noodremassistentie
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Radio met DAB
Radio met MP3 ondersteuning
Radio-CD/MP3 speler
Radio/CD speler
Regensensor
Side skirts
Sideskirts
Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Start/stop systeem
Start/stopsysteem
Startblokkering
Startonderbreker
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Stuurwiel multifunctioneel
Telefoonintegratie premium
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Tractie Controle Systeem (TCS)
Mettler
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Waarschuwing achteropkomend verkeer
Zij-airbags voor