Mitsubishi Outlander 2.4 Inspire 2WD, airco, trekhaak
231.953 km
2009
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3562799
Video
Prijs
€ 2.250
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Mitsubishi |
| Model: | Outlander |
| Type: | 2.4 Inspire 2WD, airco, trekhaak |
| Brandstof: | LPG G3 |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2009 |
| Kilometerstand: | 231.953 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 170 pk |
| Vermogen (kW): | 125 kW |
| Aantal versnellingen: | 5 |
| Topsnelheid: | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 9.6 sec |
| CO2 uitstoot: | 213 g/km |
| Massa: | 1509 kg |
| Max. trekgewicht: | 1600 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Laadvermogen: | 781 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 4 |
| Energielabel: | E |
| Verbruik stad: | 12 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 7.2 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 9 l/100km |
| Carrosserie: | SUV |
| Basiskleur: | Grijs |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Brandstofsoort: <b>LPG G3</b>
Lichte LV schade
- Bumper
- Motorkap
- Koplamp L
- Scherm L
Lichte LV schade
- Bumper
- Motorkap
- Koplamp L
- Scherm L
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 16"""
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Automatische dimlichten
Autotelefoonvoorbereiding
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels inklapbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Cruise control
Dakrails
Dimlichten automatisch
Electronic Brake Distribution (EBD)
Electronic climate controle
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
Extra getint glas
Getint glas
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Inklapbare buitenspiegels
Lederen stuurwiel
Lichtmetalen wielen (16")
Mistlampen voor
Multifunctioneel stuurwiel
Radio met MP3 ondersteuning
Radio-CD/MP3 speler
Radio/CD speler
Startblokkering
Stuurwiel multifunctioneel
Tractie Controle Systeem (TCS)
Mettler
Startonderbreker
Telefoonvoorbereiding
Verwarmde buitenspiegels
Zij-airbags voor