Mini Mini 1.6 One Salt, cruise control, airco
193.536 km
2005
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3549716
Video
Prijs
€ 1.450
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | MINI |
| Model: | One |
| Type: | Mini 1.6 Salt, cruise control, airco |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2005 |
| Kilometerstand: | 193.536 km |
| Aantal deuren: | 3 |
| Vermogen: | 90 pk |
| Vermogen (kW): | 66 kW |
| Aantal versnellingen: | 5 |
| Topsnelheid: | 181 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 10.9 sec |
| CO2 uitstoot: | 164 g/km |
| Massa: | 1040 kg |
| Max. trekgewicht: | 650 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Laadvermogen: | 455 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Emissieklasse: | Euro 4 |
| Energielabel: | D |
| Verbruik stad: | 9.6 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 5.2 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 6.8 l/100km |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Blauw |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Koppeling versleten.
Clutch is worn.
Clutch is worn.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
Achterbank in delen neerklapbaar
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) side voor
Airco
Airconditioning
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Audioinstallatie met CD-speler
Automatisch dimmende binnenspiegel
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Cruise control
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
ESP
Extra getint glas
Getint glas
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
In hoogte verstelbare voorstoelen
Lederen stuurwiel
Mistlampen voor
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Radio/CD speler
Regensensor
Startblokkering
Startonderbreker
Stuurbekrachtiging
Mettler
Verwarmde buitenspiegels
Visibility-pack
Zij-airbags voor