Mini Mini 1.4 One Pepper, airco
188.527 km
2008
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3531068
Video
Prijs
€ 2.250
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | MINI |
| Model: | One |
| Type: | Mini 1.4 Pepper, airco |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2008 |
| Kilometerstand: | 188.527 km |
| Aantal deuren: | 3 |
| Vermogen: | 95 pk |
| Vermogen (kW): | 70 kW |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Topsnelheid: | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 10.9 sec |
| CO2 uitstoot: | 128 g/km |
| Massa: | 1035 kg |
| Max. trekgewicht: | 650 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Laadvermogen: | 475 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Emissieklasse: | Euro 4 |
| Energielabel: | B |
| Verbruik stad: | 6.8 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 4.4 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 5.3 l/100km |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Schade's
Buitenspiegel links
Scherm links
Voorbumper onderlip
Buitenspiegel links
Scherm links
Voorbumper onderlip
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 15"""
"Lichtmetalen velgen 5-spaaks 15"""
"Lichtmetalen velgen multi-spaaks 15"""
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airco
Airco automatisch
Airconditioning
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Audioinstallatie met CD-speler
Automatisch dimmende binnenspiegel
Automatische dimlichten
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Binnenspiegel automatisch dimmend
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Buitentemperatuurmeter
Cd-wisselaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Dimlichten automatisch
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
ESP
Hoofdairbags voor
In hoogte verstelbare voorstoelen
Lederen stuurwiel
Lichtmetalen wielen (15")
Mistlampen voor
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Radio/CD speler
Regensensor
Startblokkering
Startonderbreker
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Verwarmde voorruit
Mettler
Visibility-pack
Voorruitverwarming
Zij-airbags voor