Mercedes-Benz Sprinter 317 1.9 CDI L3H2 RWD, camera, trekhaak, leder
108.438 km
2023
Automaat
Voertuignummer: 3594353
Prijs
€ 22.450
BTW: BTW-voertuigSpecificaties
| Merk: | Mercedes-Benz |
| Model: | Sprinter |
| Type: | 317 1.9 CDI L3H2 RWD, camera, trekhaak, leder |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Bouwjaar: | 2023 |
| Kilometerstand: | 108.438 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 170 pk |
| Vermogen (kW): | 125 kW |
| Massa: | 2380 kg |
| Max. trekgewicht: | 2800 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 432 cm |
| Laadvermogen: | 820 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Emissieklasse: | Euro 6 |
| Interieurkleur: | Zwart |
| Bekleding: | Leder |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Basiskleur: | Zwart |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Voor schade, motor - versnellingsbak en koelers zijn ok!
Front damage, engine - gearbox and coolers are OK!
Duits kenteken, papieren compleet.
German car, papers complete.
Front damage, engine - gearbox and coolers are OK!
Duits kenteken, papieren compleet.
German car, papers complete.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
2 zitplaatsen rechtsvoor
Achteruitrijcamera
Adaptive cruise control
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airco
Airco automatisch
Airconditioning
Alarm klasse 3
Alarmsysteem klasse III
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Audio installatie
Automatische dimlichten
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Bumpers in carrosseriekleur
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Comfortstoel(en)
Comfortstoelen
Cruise control
Cruise control adaptief
DAB-ontvanger
Dimlichten automatisch
Dodehoek detector
Dodehoeksignalering
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
Hill hold-functie
Hill-hold control
Hoofdairbags voor
Houten laadvloer
Houten vloer in laadruimte
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
In hoogte verstelbare voorstoelen
Kunstlederen bekleding
Lendesteunen
Lendesteunen (verstelbaar)
Middenarmsteun voor
Multifunctioneel stuurwiel
Navigatiesysteem
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Radio
Radio met DAB
Regensensor
Start/stop systeem
Start/stopsysteem
Startblokkering
Startonderbreker
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel
Trekhaak
Tussenschot volledig
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Warmtewerend glas
Zijschuifdeur rechts
Zijwandbekleding laadruimte
zijwind assistent
Mettler
Navigatie-pakket
Professional pakket
Tussenschot
Verkeersbordenherkenning
Vermoeidheidsherkenning
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Zij-airbags voor