Mercedes-Benz Sprinter 316 2.2 CDI, L3H2 , Koelwagen, navigatie, camera
743.934 km
2017
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3546934
Video
Prijs
€ 10.950
BTW: BTW-voertuigSpecificaties
| Merk: | Mercedes-Benz |
| Model: | Sprinter |
| Type: | 316 2.2 CDI, L3H2 , Koelwagen, navigatie, camera |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2017 |
| Kilometerstand: | 743.934 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 163 pk |
| Vermogen (kW): | 120 kW |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Topsnelheid: | 150 km/h |
| CO2 uitstoot: | 198 g/km |
| Massa: | 2331 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 432 cm |
| Laadvermogen: | 1169 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Emissieklasse: | Euro 6 |
| Verbruik stad: | 8.8 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 7 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 7.6 l/100km |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Basiskleur: | Wit |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Nee |
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
Aanhanger-assistent
Airbag bestuurder
Airconditioning
Anti Blokkeer Systeem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti Slip Control
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Automatische dimlichten
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Bochtenverlichting
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Electronic Brake Distribution
Electronic Stability Program
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
ESP
Hill hold-functie
Hill-hold control
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
In hoogte verstelbare voorstoelen
Middenarmsteun voor
Mistlampen
Multifunctioneel stuurwiel
Navigatiesysteem
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Startblokkering
Stuur verstelbaar
Tractie Controle Systeem (TCS)
Tussenschot volledig
Zijschuifdeur rechts
zijwind assistent
Ambition-pakket
Exterieur-pakket
Licht en zicht-pakket
Navigatie-pakket
Professional Line
Airco
Buitentemperatuurmeter
Cruise control
Halogeen mistlampen
Mistlampen voor
Stuurwiel multifunctioneel
Chroom delen exterieur
Metallic lak
Dimlichten automatisch
Koplampen adaptief
Koplampreiniging
Achteruitrijcamera
Audio-navigatie full map
Parkeersensoren achter
Parkeersensoren voor
Startonderbreker
Tussenschot
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels