Mercedes-Benz ESPRINTER 320 L3H2 Pro 56kWh, Camera, Stoelverwarming, Cruise control
26.796 km
2024
Automaat
Voertuignummer: 3592558
Video
Prijs
€ 9.950
BTW: BTW-voertuigSpecificaties
| Merk: | Mercedes-Benz |
| Model: | eSprinter |
| Type: | 320 L3H2 Pro 56kWh, Camera, Stoelverwarming, Cruise control |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Bouwjaar: | 2024 |
| Kilometerstand: | 26.796 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 204 pk |
| Vermogen (kW): | 150 kW |
| Topsnelheid: | 120 km/h |
| Massa: | 2565 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 433 cm |
| Laadvermogen: | 935 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Basiskleur: | Wit |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Voorschade, voertuig loopt niet.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
2 zitplaatsen rechtsvoor
Accident Avoidance System
Achteruitrijcamera
Adaptive cruise control
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airco
Airco automatisch
Airconditioning
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Automatische dimlichten
Automatische parkeerassistent
Automatische snelheidsbegrenzing
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Bestuurdersstoel verwarmd
Botspreventiesysteem
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels inklapbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Buitentemperatuurmeter
Climate control
Connected services
Cruise control
Cruise control adaptief
DAB-ontvanger
Dimlichten automatisch
Dodehoek detector
Dodehoeksignalering
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
ESP
Geluidwerend glas
Hill hold-functie
Hill-hold control
Hoofdairbags voor
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
Interieur voorverwarmingsinstallatie
Kleur wit
Oplaadmogelijkheid
Parkeer-assistent
Regensensor
Rijstrooksensor met correctie
Rondomzicht camera
Startblokkering
Mettler
Middenarmsteun voor
Multifunctioneel stuurwiel
Parkeer pakket
Radio met DAB
Rijstrooksensor
Rondomzichtcamera
Snelheidsbegrenzer
Standkachel
Startonderbreker
Stoelverwarming bestuurder
Stoelverwarming voor
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel
Tractie Controle Systeem (TCS)
Tussenschot
Tussenschot volledig
Verhoogd dak
Vermoeidheids herkenning
Verwarmde voorstoelen
Voorstoelen verwarmd
Warmtewerend glas
WiFi voorbereiding
Zijschuifdeur rechts
zijwind assistent
Upgrade Winter
Veiligheids-pakket
Vermoeidheidsherkenning
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Winter-pakket
Winterpakket
Zij-airbags voor