Mercedes-Benz B-klasse 200 Turbo, panoramadak, leer, stoelverwarming
149.673 km
2005
Automaat
Voertuignummer: 3472113
Video
Prijs
€ 2.850
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Mercedes-Benz |
| Model: | B-Klasse |
| Type: | 200 Turbo, panoramadak, leer, stoelverwarming |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Bouwjaar: | 2005 |
| Kilometerstand: | 149.673 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 193 pk |
| Vermogen (kW): | 142 kW |
| Topsnelheid: | 226 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 7.6 sec |
| CO2 uitstoot: | 197 g/km |
| Massa: | 1305 kg |
| Max. trekgewicht: | 1500 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 278 cm |
| Laadvermogen: | 575 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 4 |
| Gemiddeld verbruik: | 8.1 l/100km |
| Interieurkleur: | Beige |
| Bekleding: | Leder |
| Carrosserie: | MPV |
| Basiskleur: | Zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Lichte schade, verder een hele nette auto!
Dak gaat niet open
Dak gaat niet open
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 16"""
"Lichtmetalen velgen 17"""
Achterbank in delen neerklapbaar
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side achter
Airco
Airco automatisch
Airconditioning
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Audioinstallatie met CD-wisselaar
Automatische dimlichten
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Cd-wisselaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Dimlichten automatisch
Electronic Brake Distribution (EBD)
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbaar dakraam
Elektrisch bedienbare ramen achter
Elektrisch glazen panorama-dak
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
ESP
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Hoofdsteunen actief
In hoogte verstelbare voorstoelen
Lederen bekleding
Lederen stuurwiel
Lederen versnellingspook
Lendesteunen
Lendesteunen (verstelbaar)
Lichtmetalen wielen (16")
Lichtmetalen wielen (17")
Mistlampen voor
Panoramadak
Parkeersensor achter
Parkeersensoren achter
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Regensensor
Ruitensproeiers verwarmbaar
Sportonderstel
Startblokkering
Stuur verstelbaar
Tractie Controle Systeem (TCS)
Verwarmde voorstoelen
Mettler
Comfort-pakket
Licht en zicht-pakket
Radio/CD wisselaar
Sport-pakket 3
Startonderbreker
Stoelverwarming voor
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Zij-airbags achter