Mazda CX-5 2.2D HP GT-M 4WD, BOSE, navigatie, trekhaak
217.809 km
2013
Automaat
Voertuignummer: 3593599
Video
Prijs
€ 3.950
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Mazda |
| Model: | CX-5 |
| Type: | 2.2D HP GT-M 4WD, BOSE, navigatie, trekhaak |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Bouwjaar: | 2013 |
| Kilometerstand: | 217.809 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 176 pk |
| Vermogen (kW): | 129 kW |
| Topsnelheid: | 204 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 9.4 sec |
| CO2 uitstoot: | 144 g/km |
| Massa: | 1465 kg |
| Max. trekgewicht: | 2000 kg |
| Assen aangedreven: | 2 |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Laadvermogen: | 655 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 5 |
| Energielabel: | C |
| Gemiddeld verbruik: | 5.5 l/100km |
| Bekleding: | Leder |
| Kenteken: | RD275B |
| Carrosserie: | SUV |
| Basiskleur: | Grijs |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Oliepomp defect, motor loopt.
Oilpump defect, engine runs.
Oilpump defect, engine runs.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 19"""
Accident Avoidance System
Achteruitrijcamera
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Anti Blokkeer Systeem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Armsteun achter
Audio installatie premium
Automatisch dimmende binnenspiegel
Automatische dimlichten
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Bagageafdekking
Bagagedek
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Bi-xenon verlichting
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bi-xenon koplampen
Bochtenverlichting
Boordcomputer
Botspreventiesysteem
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Cruise control
Dimlichten automatisch
Dodehoek detector
Dodehoeksignalering
Electronic climate controle
Electronic Stability Program
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen achter
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
ESP
Extra getint glas
Getint glas
Grootlicht-assistent
Grootlichtassistent
Halogeen mistlampen
Hill hold-functie
Hill-hold control
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Keyless entry
Koplampen adaptief
Koplampen met wis-was installatie
Lederen interieur
Lederen stuurwiel
Lederen versnellingspook
Lendesteunen
Lendesteunen (verstelbaar)
Lichtmetalen wielen (19")
Middenarmsteun achter
Mistlampen
Multifunctioneel stuurwiel
Multimedia-voorbereiding
Navigatie-systeem full map
Parkeersensor voor en achter
Regensensor
Rijstrooksensor
Startblokkering
Stuurwiel multifunctioneel
Voorstoelen verwarmd
Wis-/was installatie voor koplampen
Mettler
Navigatiesysteem
Parkeersensoren voor en achter
Radio
Startonderbreker
Stoelverwarming voor
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Verwarmde buitenspiegels
Zij-airbags voor