Land Rover RANGE ROVER SPORT 3.0 P440e Dynamic HSE, Panoramadak, 360 camera, Meridian Audio
73.228 km
2023
Automaat
Voertuignummer: 3525418
Video
Prijs
€ 59.950
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Land Rover |
| Model: | Range Rover Sport |
| Type: | 3.0 P440e Dynamic HSE, Panoramadak, 360 camera, Meridian Audio |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Bouwjaar: | 2023 |
| Kilometerstand: | 73.228 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 441 pk |
| Vermogen (kW): | 324 kW |
| Aantal versnellingen: | 8 |
| Topsnelheid: | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 5.8 sec |
| Massa: | 2635 kg |
| Max. trekgewicht: | 3000 kg |
| Assen aangedreven: | 2 |
| Lengte: | 505 cm |
| Breedte: | 205 cm |
| Hoogte: | 187 cm |
| Wielbasis: | 300 cm |
| Laadvermogen: | 815 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 6 |
| Energielabel: | A |
| Gemiddeld verbruik: | 0.9 l/100km |
| Interieurkleur: | Zwart |
| Bekleding: | Leder |
| Carrosserie: | SUV |
| Basiskleur: | Zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Dealer |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Accu snelladen: <b>Combined Charging System</b>
Rondom schade, voertuig is verrijdbaar.
Rondom schade, voertuig is verrijdbaar.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
Aanhanger-assistent
Accident Avoidance System
Achterbank elektrisch verstelbaar
Achterbank verwarmd
Achteropkomend verkeer waarschuwing
Achteruitrij assistent
Adaptive cruise control
Afdaal assistent
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airconditioning achter
Alarmsysteem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Armsteun achter
Armsteun voor
Audio installatie high-end
Automatisch dimmende binnenspiegel
Automatisch dimmende buitenspiegels
Automatische dimlichten
Automatische niveauregeling
Automatische parkeerassistent
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bochtenverlichting
Boordcomputer
Bots herkenning en activatie
Botspreventiesysteem
Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch met geheugen
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels met verlichting
Buitenspiegels verwarmbaar
Carkit
Climate control
Connected services
Cruise control adaptief met Stop&Go
DAB-ontvanger
Dimlichten automatisch
Dodehoek detector
Dodehoeksignalering
Draadloos opladen mobiele telefoon
Draadloze telefoonlader
Electronic climate controle
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbaar dakraam
Elektrisch bedienbare ramen achter
Elektrisch glazen panorama-dak
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrisch verstelbare stuurkolom
Elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugen
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
Entertainment system
ESP
Geluidwerend glas
Getint glas
Glazen dak
Grootlicht-assistent
Grootlichtassistent
Head-up display
Hill Descent Control
Hill hold-functie
Hill-hold control
Hoofdairbags
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Interieur voorverwarmingsinstallatie
Keyless entry
Keyless start
Koplampen adaptief
Koplampreiniging
Laser koplampen
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
LED koplampen
LED koplampen met laser
Lederen interieur
Lederen stuurwiel
Lederen versnellingspook
Luchtvering
Luxe lederen interieur
Metallic lak
Middenarmsteun achter
Middenarmsteun voor
Navigatie full map
Navigatiesysteem
Niveauregeling
Oplaadmogelijkheid
Panoramadak
Parkeer-assistent
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Parkeersensoren achter
Parkeersensoren voor
Radio
Radio met DAB
Regensensor
Rijstrooksensor
Rijstrooksensor met correctie
Roll Stability Control
Rondomzicht camera
Rondomzichtcamera
Side skirts
Sluitbekrachtiging
Startblokkering
Stoel ventilatie achter
Stoel ventilatie voor
Stuurhulp
Telefoonintegratie premium
Tractie Controle Systeem (TCS)
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Verwarmde voorstoelen
Volledig digitaal instrumentenpaneel
Voorspoiler
Zonnescherm zijruiten
Mettler
Cold Climate Pack
Hot Climate Pack
Ruitensproeiers verwarmbaar
Airco separaat achter
Extra getint glas
Sideskirts
Standkachel
Start/stopsysteem
Startonderbreker
Stoelventilatie
Stoelverwarming achter
Stoelverwarming voor
Stuurwiel verwarmd
Stuurwielverwarming
Verkeersbordenherkenning
Vermoeidheidsherkenning
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Verwarmde voorruit
Voorruitverwarming
Waarschuwing achteropkomend verkeer
Warmtewerend glas
Warmtewerende voorruit
Zij-airbags voor