Land Rover Range Rover Evoque 2.0 TD4 SE, Panoramadak, Meridian audio
134.404 km
2015
Automaat
Voertuignummer: 3607105
Video
Prijs
€ 14.450
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Land Rover |
| Model: | Range Rover Evoque |
| Type: | 2.0 TD4 SE, Panoramadak, Meridian audio |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Bouwjaar: | 2015 |
| Kilometerstand: | 134.404 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 150 pk |
| Vermogen (kW): | 110 kW |
| Aantal versnellingen: | 9 |
| Topsnelheid: | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 10.0 sec |
| CO2 uitstoot: | 159 g/km |
| Massa: | 1740 kg |
| Max. trekgewicht: | 1800 kg |
| Assen aangedreven: | 2 |
| Wielbasis: | 266 cm |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 5 |
| Energielabel: | F |
| Verbruik stad: | 7.2 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 5.3 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 6 l/100km |
| Bekleding: | Half leder / alcantara |
| Carrosserie: | SUV |
| Basiskleur: | Wit |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Schadevoertuig: | Nee |
Opmerkingen
Klein scheurtje in de voorbumper.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 18"""
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterspoiler
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) knie
Airco automatisch
Aluminium interieur afwerking
Anti Blokkeer Systeem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti Slip Control
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Armsteun achter
Armsteun voor
Audio installatie
Audio installatie premium
Automatisch dimmende binnenspiegel
Automatische dimlichten
Automatische parkeerassistent
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Binnenspiegel automatisch dimmend
Brake Assist System
Buitenspiegels elektronisch verstelbaar
Buitenspiegels inklapbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Cruise control
DAB-ontvanger
Dakspoiler
Dimlichten automatisch
Electronic Brake Distribution
Electronic Stability Program
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrisch verstelbare voorstoel
Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
Elektronische remkrachtverdeling
Entertainment system
ESP
Extra getint glas
Getint glas
Grootlicht-assistent
Grootlichtassistent
Hill hold-functie
Hill-hold control
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Inklapbare buitenspiegels
Knieairbags
Koplampen met wis-was installatie
Koplampreiniging
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
Lederen bekleding
Lederen stuurwiel
Lichtmetalen wielen (18")
Middenarmsteun achter
Middenarmsteun voor
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem
Navigatie-systeem full map + hard disk
Noodremassistentie
Panoramadak
Parkeer-assistent
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Parkeersensoren achter
Parkeersensoren voor
Radio
Radio met DAB
Regensensor
Ruitensproeiers verwarmbaar
Spraakbediening
Start/stop systeem
Start/stopsysteem
Startblokkering
Startonderbreker
Stoelverwarming voor
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Tractie Controle Systeem (TCS)
Verwarmde voorruit
Verwarmde voorstoelen
Meridian Audio
Verwarmde buitenspiegels
Voorruitverwarming
Voorstoelen
Warmtewerend glas
Warmtewerende voorruit
Wis-/was installatie voor koplampen