Jaguar X-type 2.0 V6, cruise control, PDC, airco
360.643 km
2002
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3545273
Video
Prijs
€ 950
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Jaguar |
| Model: | X-Type |
| Type: | 2.0 V6, cruise control, PDC, airco |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2002 |
| Kilometerstand: | 360.643 km |
| Aantal deuren: | 4 |
| Vermogen: | 156 pk |
| Vermogen (kW): | 115 kW |
| Aantal versnellingen: | 5 |
| Topsnelheid: | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 9.4 sec |
| CO2 uitstoot: | 218 g/km |
| Massa: | 1365 kg |
| Max. trekgewicht: | 1500 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 271 cm |
| Laadvermogen: | 660 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 3 |
| Energielabel: | D |
| Verbruik stad: | 12.7 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 7.1 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 9.2 l/100km |
| Bekleding: | Velours |
| Carrosserie: | Sedan |
| Basiskleur: | Groen |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Multiriem kapot.
Vandalisme schade.
Vandalisme schade.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 16"""
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airco
Airconditioning
Alarmsysteem
Anti-slipregeling
Armsteun achter
Armsteun voor
Audioinstallatie met CD-wisselaar
Autotelefoon
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Cd-wisselaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Cruise control
Electronic climate controle
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
ESP
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Hoofdsteunen achter
Hoofdsteunen voor
Houtafwerking interieur
Houtinleg
In hoogte verstelbare voorstoelen
Lederen stuurwiel
Lichtmetalen wielen (16")
Middenarmsteun achter
Middenarmsteun voor
Mistlampen voor
Park Distance Control
Parkeersensoren
Radio-cassette
Radio/cassette speler
Radio/CD wisselaar
Regensensor
Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
Startblokkering
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Tractie Controle Systeem (TCS)
Velours bekleding
Verstelbare stuurkolom
Verwarmde voorruit
Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Mettler
Startonderbreker
Telefoon
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Voorruitverwarming
Zij-airbags voor