Iveco Daily 35S16, L3H2, Camera, Trekhaak
64.055 km
2024
Automaat
Voertuignummer: 3586681
Video
Prijs
€ 19.750
BTW: BTW-voertuigSpecificaties
| Merk: | Iveco |
| Model: | Daily |
| Type: | 35S16, L3H2, Camera, Trekhaak |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Bouwjaar: | 2024 |
| Kilometerstand: | 64.055 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 156 pk |
| Vermogen (kW): | 115 kW |
| Aantal versnellingen: | 8 |
| Max. trekgewicht: | 3500 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Lengte: | 727 cm |
| Breedte: | 205 cm |
| Hoogte: | 270 cm |
| Wielbasis: | 410 cm |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Basiskleur: | Wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Duits kenteken, papieren compleet.
German license plate, papers complete.
German license plate, papers complete.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
2 openslaande deuren
Airbag
Airbag bestuurder
Airco
Airconditioning
Alarm
Alarmsysteem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Audio-navigatie
Audio-navigatie full map
Autotelefoonvoorbereiding
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Buitentemperatuurmeter
Centrale deurvergrendeling
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Cruise control
Electronic Brake Distribution (EBD)
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen
Elektronische climate control
Elektronische remkrachtverdeling
ESP
Mistlampen
Navigatiesysteem
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Radio CD-speler
Regensensor
Stuurbekrachtiging
Trekhaak
Tussenschot
Verwarmde voorruit
Zijwandbekleding laadruimte
Mettler
Parkeersensoren achter
Parkeersensoren voor
Radio/CD speler
Telefoonvoorbereiding
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Verwarmde buitenspiegels
Voorruitverwarming