Iveco Daily 35S16 2.3 410, L3H2, camera
39.660 km
2023
Automaat
Voertuignummer: 3591050
Video
Prijs
€ 19.450
BTW: BTW-voertuigSpecificaties
| Merk: | Iveco |
| Model: | Daily |
| Type: | 35S16 2.3 410, L3H2, camera |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Bouwjaar: | 2023 |
| Kilometerstand: | 39.660 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 156 pk |
| Vermogen (kW): | 115 kW |
| Aantal versnellingen: | 8 |
| Max. trekgewicht: | 3500 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Lengte: | 727 cm |
| Breedte: | 205 cm |
| Hoogte: | 270 cm |
| Wielbasis: | 410 cm |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Basiskleur: | Wit |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Duits kenteken, papieren compleet.
German car, papers complete.
German car, papers complete.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Startblokkering
Mettler
Startonderbreker