Iveco Daily 35C17 300, BE Trekker, luchtremmen
330.350 km
2005
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3586642
Video
Prijs
€ 5.450
BTW: BTW-voertuigSpecificaties
| Merk: | Iveco |
| Model: | Daily |
| Type: | 35C17 300, BE Trekker, luchtremmen |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2005 |
| Kilometerstand: | 330.350 km |
| Aantal deuren: | 2 |
| Vermogen: | 166 pk |
| Vermogen (kW): | 122 kW |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Massa: | 2060 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 300 cm |
| Laadvermogen: | 1440 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Emissieklasse: | Euro 4 |
| Carrosserie: | Chassis cabine |
| Basiskleur: | Wit |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
2 zitplaatsen rechtsvoor
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Electronic Brake Distribution (EBD)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
Getint glas
Startblokkering
Stuurbekrachtiging
Tachograaf
Mettler
Startonderbreker