Hyundai Getz 1.4i Active Sense, airco, APK tot 18-12-2026
131.118 km
2007
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3562608
Video
Prijs
€ 950
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Hyundai |
| Model: | Getz |
| Type: | 1.4i Active Sense, airco, APK tot 18-12-2026 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2007 |
| Kilometerstand: | 131.118 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 97 pk |
| Vermogen (kW): | 71 kW |
| Aantal versnellingen: | 5 |
| Topsnelheid: | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 11.2 sec |
| CO2 uitstoot: | 137 g/km |
| Massa: | 1000 kg |
| Max. trekgewicht: | 1000 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 246 cm |
| Laadvermogen: | 510 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 4 |
| Energielabel: | C |
| Verbruik stad: | 7.4 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 5 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 5.9 l/100km |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Blauw |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Linker achter schade, voertuig is verrijdbaar.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
Achterbank in delen neerklapbaar
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airco
Airconditioning
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Autotelefoonvoorbereiding
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Centrale deurvergrendeling
Electronic Brake Distribution (EBD)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
Radio met MP3 ondersteuning
Radio-CD/MP3 speler
Radio/CD speler
Startblokkering
Stuurbekrachtiging
Mettler
Startonderbreker
Telefoonvoorbereiding