Ford Mondeo 1.5 Trend, navigatie, cruise control, PDC
216.404 km
2016
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3553786
Video
Prijs
€ 7.950
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Ford |
| Model: | Mondeo |
| Type: | 1.5 Trend, navigatie, cruise control, PDC |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2016 |
| Kilometerstand: | 216.404 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 161 pk |
| Vermogen (kW): | 118 kW |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Topsnelheid: | 222 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 9.2 sec |
| CO2 uitstoot: | 134 g/km |
| Massa: | 1384 kg |
| Max. trekgewicht: | 1250 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 285 cm |
| Laadvermogen: | 776 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 6 |
| Energielabel: | B |
| Verbruik stad: | 7.8 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 4.6 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 5.8 l/100km |
| Carrosserie: | Hatchback |
| Basiskleur: | Grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Nee |
Opmerkingen
Kleine deuk in LV scherm
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
Achterbank in delen neerklapbaar
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) knie
Airbag(s) side voor
Airco automatisch
Anti Blokkeer Systeem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Anti Slip Control
Anti-slipregeling
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Automatisch dimmende binnenspiegel
Automatische dimlichten
Automatische parkeerassistent
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Binnenspiegel automatisch dimmend
Brake Assist System
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Cruise control
DAB-ontvanger
Dimlichten automatisch
Electronic Brake Distribution
Electronic Stability Program
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
ESP
Grootlicht-assistent
Grootlichtassistent
Halogeen mistlampen
Hill hold-functie
Hill-hold control
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Knieairbags
LED achterlichten
Lederen sportstuur
Lederen stuurwiel
Lendesteunen
Lendesteunen (verstelbaar)
Middenarmsteun voor
Mistlampen
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem
Navigatie-systeem
Noodremassistentie
Parkeer-assistent
Radio met DAB
Radio met MP3 ondersteuning
Radio-CD/MP3 speler
Radio/CD speler
Regensensor
Sportstuurwiel
Startblokkering
Startonderbreker
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Tractie Controle Systeem (TCS)
Business Pack
Verwarmde buitenspiegels
Visibility-pack
Zij-airbags voor