Ford Focus C-Max 1.6-16V Futura, cruise control, airco, trekhaak
282.409 km
2005
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3605713
Video
Prijs
€ 950
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Ford |
| Model: | C-MAX |
| Type: | Focus 1.6-16V Futura, cruise control, airco, trekhaak |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2005 |
| Kilometerstand: | 282.409 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 101 pk |
| Vermogen (kW): | 74 kW |
| Aantal versnellingen: | 5 |
| Topsnelheid: | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 12.9 sec |
| CO2 uitstoot: | 166 g/km |
| Massa: | 1234 kg |
| Max. trekgewicht: | 1200 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Laadvermogen: | 621 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 4 |
| Energielabel: | B |
| Verbruik stad: | 8.9 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 5.7 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 6.9 l/100km |
| Carrosserie: | MPV |
| Basiskleur: | Grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Nee |
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 16"""
Achterbank neerklapbaar
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airco
Airco automatisch
Airconditioning
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Automatisch dimmende binnenspiegel
Automatische dimlichten
Autotelefoonvoorbereiding
Binnenspiegel automatisch dimmend
Boordcomputer
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Climate control
Cruise control
Dimlichten automatisch
Easy Sound System 6000
Electronic Brake Distribution (EBD)
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
ESP
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Hoofdsteunen voor
Lederen stuurwiel
Lichtmetalen wielen (16")
Mistlampen voor
Radio
Regensensor
Startblokkering
Startonderbreker
Stuurbekrachtiging
Telefoonvoorbereiding
Verwarmde buitenspiegels
Verwarmde voorruit
Voorruitverwarming
Zij-airbags voor