Ford C-Max 1.0 Titanium, airco, stoelverwarming, PDC
159.696 km
2014
Handgeschakeld
Voertuignummer: 3573133
Video
Prijs
€ 2.450
BTW: Marge-regelingSpecificaties
| Merk: | Ford |
| Model: | C-MAX |
| Type: | 1.0 Titanium, airco, stoelverwarming, PDC |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Bouwjaar: | 2014 |
| Kilometerstand: | 159.696 km |
| Aantal deuren: | 5 |
| Vermogen: | 125 pk |
| Vermogen (kW): | 92 kW |
| Aantal versnellingen: | 6 |
| Topsnelheid: | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100: | 12.2 sec |
| CO2 uitstoot: | 117 g/km |
| Massa: | 1291 kg |
| Max. trekgewicht: | 1200 kg |
| Assen aangedreven: | 1 |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Laadvermogen: | 609 kg |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Emissieklasse: | Euro 5 |
| Energielabel: | A |
| Verbruik stad: | 6.3 l/100km |
| Verbruik snelweg: | 4.5 l/100km |
| Gemiddeld verbruik: | 5.1 l/100km |
| Carrosserie: | MPV |
| Basiskleur: | Grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Schadevoertuig: | Ja |
Opmerkingen
Koppakking lek, Head gasket leaking.
Standaardopmerkingen
Hoewel wij ons uiterste best doen om u van de juiste informatie te voorzien, kan het gebeuren dat specificaties of schade anders zijn dan vermeld. U kunt geen rechten ontlenen aan de verstrekte informatie. Daarom bent u altijd van harte welkom om uw aankoop vooraf zelf te controleren. Type- en schrijffouten voorbehouden. Het reserveren van voertuigen is niet mogelijk zonder aanbetaling.
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Kijk voor alle foto's en een video van dit voertuig op onze website
For all photos and a video of this vehicle, please visit our website
Opties & Accessoires
"Lichtmetalen velgen 16"""
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airco automatisch
Anti Blokkeer Systeem
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Antiblokkeersysteem
Armsteun voor
Automatisch dimmende binnenspiegel
Automatische dimlichten
Automatische parkeerassistent
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Bandenspanningscontrole
Bandenspanningscontrolesysteem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale deurvergrendeling afstandbediend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Chroom delen exterieur
Climate control
Cruise control
Dimlichten automatisch
Electronic Brake Distribution
Electronic Stability Program
Electronic Stability Program (ESP)
Elektrisch bedienbare ramen voor
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Elektrische ramen voor
Elektronische remkrachtverdeling
ESP
Extra getint glas
Getint glas
Halogeen mistlampen
Hill hold-functie
Hill-hold control
Hoofdairbags achter
Hoofdairbags voor
Houten versnellingspook
In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
In hoogte verstelbare voorstoelen
Lederen stuurwiel
Lendesteunen
Lendesteunen (verstelbaar)
Lichtmetalen wielen (16")
Middenarmsteun voor
Mistlampen
Multimedia-voorbereiding
Parkeer-assistent
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Parkeersensor voor en achter
Parkeersensoren achter
Parkeersensoren voor
Parkeersensoren voor en achter
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Radio CD-speler
Radio/CD speler
Regensensor
Ruitensproeiers verwarmbaar
Spraakbediening
Start/stop systeem
Startblokkering
Stuur verstelbaar
Trekhaak uitklapbaar
Verwarmde voorruit
Verwarmde voorstoelen
Mettler
Start/stopsysteem
Startonderbreker
Stoelverwarming voor
Telefoonvoorbereiding met bluetooth
Trekhaak
Verstelbaar stuurwiel
Verwarmde buitenspiegels
Voorruitverwarming
Zij-airbags voor